La Liga

Sevilla blindon pozicionin në zonën Champions, Levante dhe Sociedad ndajnë pikët!

Sevilla blindon pozicionin e saj në Champions League falë suksesit minimal 1-0 ndaj Eibar në Ramon Sanchez Pizjuan. Për ta thelluar në 6 pikë avantazhin ndaj Villarealit të vendit të 5-të, andaluzianët ju falën një goli të realizuar nga Lucas Ocampos në minutën e 56-të. Në barazim 1-1 ndërkohë u mbyll ndeshja tjetër mes Levantes dhe Real Sociedad me baskët që kaluan fillimisht në avantazh me Isak por për valencianët barazoi shumë shpejt Morales. Sociedad aktualisht pozicionohet në vendin e 7-të me 51 pikë, ndërsa Levante është në mesin e tabelës dhe ka siguruar edhe matematikisht mbijetesën.

Autostop Albania, tregu i makinave me i madh per makina ne shitje ne shqiperi, makina ne shitje, makina me qera ,kerkoj makine, kerkoj makina, makina ne shitje, shes blej makina, servis makinash,makina ne shitje,autostop makina, makina ne shitje, kerkoj makine,kerkoj makina okazion,karrotrec, makina.

autostop.al

makina ne shitje, makina me qera, servise, pjese kembimi, tregtar makinash,kerkoj makina,tregu i makinave ,tregu makinave shqiperi,tregu makinave,autostop albania,porsche cayenne me qera, makina per shitje ne tirane,auto a1 albania, auto a1 tirane, shes makina, auto shitje hertz albania makina ne shitje shijak, shes blej, porsche albania, oferta makina per shitje shqiperi ,makina ne shitje ne shqiperi, makina ne shitje, makina ne shitje okazion, makina ne shitje ne gjermani, makina blej makina, makina ne shitje gjermani, makina gjermane ne shitje, ford albania, pjese kembimi te perdorura, pjese kembimi kadiu, pjese kembimi per makina benz

Më të lexuarat

To Top
Evolve Web Agency Evolve Web Agency