Futboll

Sevilla deshiron rikthimin e Bacca

Sevilla shikon me sy të mirë rikthimin e Carlos Bacca. Drejtori sportiv i klubit andalizuan Oscar Arias deklaroi se janë duke marrë në konsideratë përforcimin e skuadrës me një sulmues si kolumbiani që njeh ambientin dhe do ti bënte shumë punë skuadrës, edhe pse te Sevilla e dinë që transferimi i tij nga Milani është mjaft i komplikuar. Nga ana tjetër trajneri i Milanit Montella deklaroi se Bacca ka shumë oferta dhe Milani do të përpiqet të përfitojë nga shitja e tij.

Autostop Albania, tregu i makinave me i madh per makina ne shitje ne shqiperi, makina ne shitje, makina me qera ,kerkoj makine, kerkoj makina, makina ne shitje, shes blej makina, servis makinash,makina ne shitje,autostop makina, makina ne shitje, kerkoj makine,kerkoj makina okazion,karrotrec, makina.

autostop.al

makina ne shitje, makina me qera, servise, pjese kembimi, tregtar makinash,kerkoj makina,tregu i makinave ,tregu makinave shqiperi,tregu makinave,autostop albania,porsche cayenne me qera, makina per shitje ne tirane,auto a1 albania, auto a1 tirane, shes makina, auto shitje hertz albania makina ne shitje shijak, shes blej, porsche albania, oferta makina per shitje shqiperi ,makina ne shitje ne shqiperi, makina ne shitje, makina ne shitje okazion, makina ne shitje ne gjermani, makina blej makina, makina ne shitje gjermani, makina gjermane ne shitje, ford albania, pjese kembimi te perdorura, pjese kembimi kadiu, pjese kembimi per makina benz

Më të lexuarat

To Top
Evolve Web Agency Evolve Web Agency