La Liga

Sevilla e papërmbajtshme në merakto, blen dhe Lucas Ocampos!

Sevilla kompletoi transferimin e mesfushorit Lucas Ocampos nga Marseille. Argjentinasi u transferua në “Ramon Sanchez Pizjuan” për shumën e 13 milionë eurove. 24-vjecari arriti të shënonte 4 gola në 34 paraqitje me francezët këtë sezon, ndërkohë që nënshkroi një kontratë 5-vjecare me spanjollët. Ocampos ka veshur edhe fanelën e Genoas, Milanit, Monacos dhe River Plate, ndërkohë që mesfushori është goditja e gjashtë e Sevillas në këtë merkato pas atyre të Diego Carlos, Joan Jordan, Mannus Dabbur, Jules Kounde dhe Luuk de Jong.

 

 

 

 

 

 

 

Autostop Albania, tregu i makinave me i madh per makina ne shitje ne shqiperi, makina ne shitje, makina me qera ,kerkoj makine, kerkoj makina, makina ne shitje, shes blej makina, servis makinash,makina ne shitje,autostop makina, makina ne shitje, kerkoj makine,kerkoj makina okazion,karrotrec, makina.

autostop.al

makina ne shitje, makina me qera, servise, pjese kembimi, tregtar makinash,kerkoj makina,tregu i makinave ,tregu makinave shqiperi,tregu makinave,autostop albania,porsche cayenne me qera, makina per shitje ne tirane,auto a1 albania, auto a1 tirane, shes makina, auto shitje hertz albania makina ne shitje shijak, shes blej, porsche albania, oferta makina per shitje shqiperi ,makina ne shitje ne shqiperi, makina ne shitje, makina ne shitje okazion, makina ne shitje ne gjermani, makina blej makina, makina ne shitje gjermani, makina gjermane ne shitje, ford albania, pjese kembimi te perdorura, pjese kembimi kadiu, pjese kembimi per makina benz

Më të lexuarat

To Top
Evolve Web Agency Evolve Web Agency