La Liga

Sevilla fiton në Pamplona dhe parakalon Barcelonën

Sevilla nuk e la ti shpëtonte mundësia për t’u ngjitur në vendin e tretë në La Liga pas barazimit të papritur të Barcelonës përballë Cadizit. Skuadra andaluze fitoi 0-2 në Pampolona ndaj Osasunas, duke zhvendosur katalanët në vendin e katërt.

Skuadra e drejtuar nga Julen Lopetegui realizoi nga një gol në çdo pjesë, për të marrë maksimumin e pikëve përballë një kundërshtari që kishte ecuri mjaft pozitive në sfidat e fundit.

Golin e parë të Sevillas e realizoi Diego Carlos në minutën e 19-të, ndërsa me fillimin e pjesës së dytë tundi rrjetën holandezi Luk de Jong. Përpjekjet e Osaunas në minutat në vazhdim nuk patën rezultat, kështu që Sevilla iu gëzua suksesit, që e rendit pas Real Madridit.

Autostop Albania, tregu i makinave me i madh per makina ne shitje ne shqiperi, makina ne shitje, makina me qera ,kerkoj makine, kerkoj makina, makina ne shitje, shes blej makina, servis makinash,makina ne shitje,autostop makina, makina ne shitje, kerkoj makine,kerkoj makina okazion,karrotrec, makina.

autostop.al

makina ne shitje, makina me qera, servise, pjese kembimi, tregtar makinash,kerkoj makina,tregu i makinave ,tregu makinave shqiperi,tregu makinave,autostop albania,porsche cayenne me qera, makina per shitje ne tirane,auto a1 albania, auto a1 tirane, shes makina, auto shitje hertz albania makina ne shitje shijak, shes blej, porsche albania, oferta makina per shitje shqiperi ,makina ne shitje ne shqiperi, makina ne shitje, makina ne shitje okazion, makina ne shitje ne gjermani, makina blej makina, makina ne shitje gjermani, makina gjermane ne shitje, ford albania, pjese kembimi te perdorura, pjese kembimi kadiu, pjese kembimi per makina benz

Më të lexuarat

To Top
Evolve Web Agency Evolve Web Agency