La Liga

Sevilla i rinovon zyrtarisht kontratën, trajnerit Lopetegui!

Sevilla blindon Julen Lopeteguin. Ecuria e mirë me ish-trajnerin e Spanjës në stol i cili sezonin e kaluar i udhëhoqi andaluzianët drejt fitimit të Europa League kanë bërë që drejtuesit e klubit t’i ofrojnë rinovimin trajnerit të tyre. Edhe ky sezon ka nisur mirë për djemtë e Lopeteguit, të cilët renditen në vend të pestë në kampionat dhe kanë siguruar kualifikimin në 16 ekipet më të mira të Champions League, aty ku do të përballen me Dortmund për një biletë në çerekfinale. Akordi është bërë zyrtar, Lopetegui ka firmosur dhe do të qëndrojë në stolin e Sevilla deri në verën e vitit 2024, me trajnerin që është shfaqur shumë i lumtur pas hedhjes së firmës mbi kontratë..

Autostop Albania, tregu i makinave me i madh per makina ne shitje ne shqiperi, makina ne shitje, makina me qera ,kerkoj makine, kerkoj makina, makina ne shitje, shes blej makina, servis makinash,makina ne shitje,autostop makina, makina ne shitje, kerkoj makine,kerkoj makina okazion,karrotrec, makina.

autostop.al

makina ne shitje, makina me qera, servise, pjese kembimi, tregtar makinash,kerkoj makina,tregu i makinave ,tregu makinave shqiperi,tregu makinave,autostop albania,porsche cayenne me qera, makina per shitje ne tirane,auto a1 albania, auto a1 tirane, shes makina, auto shitje hertz albania makina ne shitje shijak, shes blej, porsche albania, oferta makina per shitje shqiperi ,makina ne shitje ne shqiperi, makina ne shitje, makina ne shitje okazion, makina ne shitje ne gjermani, makina blej makina, makina ne shitje gjermani, makina gjermane ne shitje, ford albania, pjese kembimi te perdorura, pjese kembimi kadiu, pjese kembimi per makina benz

Më të lexuarat

To Top
Evolve Web Agency Evolve Web Agency