Merkato

Sevilla kërkon 50 mln euro për kartonin e El Nesyri!

Sevilla është vënë nën presion nga West Ham për Youssef El-Nesyri. Ky i fundit vijon të impresionojë si protagonist këtë sezon me skuadrën me 12 gola në 25 ndeshje dhe për West Ham shihet si pasuesi ideal i Sebastian Haller. Drejtori sportiv, Monchi po bën rezistencë dhe mësohet të ketë rikthyer mbrapsht një ofertë prej 25 milionë euro nga klubi anglez, të cilëve ua ka bërë të qartë që sulmuesi nuk lëviz për më pak se 50 milionë euro.

 

Autostop Albania, tregu i makinave me i madh per makina ne shitje ne shqiperi, makina ne shitje, makina me qera ,kerkoj makine, kerkoj makina, makina ne shitje, shes blej makina, servis makinash,makina ne shitje,autostop makina, makina ne shitje, kerkoj makine,kerkoj makina okazion,karrotrec, makina.

autostop.al

makina ne shitje, makina me qera, servise, pjese kembimi, tregtar makinash,kerkoj makina,tregu i makinave ,tregu makinave shqiperi,tregu makinave,autostop albania,porsche cayenne me qera, makina per shitje ne tirane,auto a1 albania, auto a1 tirane, shes makina, auto shitje hertz albania makina ne shitje shijak, shes blej, porsche albania, oferta makina per shitje shqiperi ,makina ne shitje ne shqiperi, makina ne shitje, makina ne shitje okazion, makina ne shitje ne gjermani, makina blej makina, makina ne shitje gjermani, makina gjermane ne shitje, ford albania, pjese kembimi te perdorura, pjese kembimi kadiu, pjese kembimi per makina benz

Më të lexuarat

To Top
Evolve Web Agency Evolve Web Agency