La Liga

Sevilla merr vetëm një pikë me Osasunan, Joaquin tregolësh për Betisin

Sevilla u ndal në barazim 1-1 në fushën e Osasunas, pavarësisht se shënoi e para në “Pamplona” dhe luajti për më shumë se 30 minuta minuta me një lojtar më shumë. Andaluzët nuk mundën ta ruanin epërsinë e arritur me golin e El Haddadit, teksa vendasit kthyen ekuilibrat në rezultat në shtesën e pjesës së parë me Chimy Avilan. Oier u largua me karton të kuq në minutën e 61-të, por Sevilla nuk e shfrytëzoi superioritetin numerik.

Skuadra tjetër andaluze, Betis Sevilla, fitoi 3-2 me Bilbaon në “Villamarin”, ku shkëlqeu me tregolësh veterani Joaquin (2’, 11’, 20’). Athletic reagoi me golat e Williams (11-m) dhe Berchiche, por pa mundur ta shmangte humbjen.

Po 3-2 Leganes fitoi me Celta Vigon, ndërsa Eibari u mposht 0-1 nga Getafe. Përfundoi pa gola sfida mes Valladolidit dhe Real Sociedadit.

 

 

Autostop Albania, tregu i makinave me i madh per makina ne shitje ne shqiperi, makina ne shitje, makina me qera ,kerkoj makine, kerkoj makina, makina ne shitje, shes blej makina, servis makinash,makina ne shitje,autostop makina, makina ne shitje, kerkoj makine,kerkoj makina okazion,karrotrec, makina.

autostop.al

makina ne shitje, makina me qera, servise, pjese kembimi, tregtar makinash,kerkoj makina,tregu i makinave ,tregu makinave shqiperi,tregu makinave,autostop albania,porsche cayenne me qera, makina per shitje ne tirane,auto a1 albania, auto a1 tirane, shes makina, auto shitje hertz albania makina ne shitje shijak, shes blej, porsche albania, oferta makina per shitje shqiperi ,makina ne shitje ne shqiperi, makina ne shitje, makina ne shitje okazion, makina ne shitje ne gjermani, makina blej makina, makina ne shitje gjermani, makina gjermane ne shitje, ford albania, pjese kembimi te perdorura, pjese kembimi kadiu, pjese kembimi per makina benz

Më të lexuarat

To Top
Evolve Web Agency Evolve Web Agency