La Liga

Sevilla rikthehet te fitorja dhe blindon vendin e 4-t!

Pas 4 barazimeve radhazi, Sevilla e Julen Lopeteguit rikthehet te fitorja dhe është gjithnjë e më pranë realizimit të objektivit Champions. Andaluzianët fituan 0-3 në transfertën ndaj Leganes të vendit të parafundit për meritë edhe të Oliver Torres. Mesfushori spanjoll realizoi dy herë në pjesën e parë duke i dhënë avantazhin e dyfishtë Sevillas. 8 minuta para fundit të kohës së rregullt shënoi edhe Munir El Haddadi i cili vulosi suksesin e Sevillas, që u ngjit në kuotën e 57 pikëve, 5 më shumë se Getafe e vendit të 5-të që ditën e enjte do të përballet me Realin e Madridit.

Autostop Albania, tregu i makinave me i madh per makina ne shitje ne shqiperi, makina ne shitje, makina me qera ,kerkoj makine, kerkoj makina, makina ne shitje, shes blej makina, servis makinash,makina ne shitje,autostop makina, makina ne shitje, kerkoj makine,kerkoj makina okazion,karrotrec, makina.

autostop.al

makina ne shitje, makina me qera, servise, pjese kembimi, tregtar makinash,kerkoj makina,tregu i makinave ,tregu makinave shqiperi,tregu makinave,autostop albania,porsche cayenne me qera, makina per shitje ne tirane,auto a1 albania, auto a1 tirane, shes makina, auto shitje hertz albania makina ne shitje shijak, shes blej, porsche albania, oferta makina per shitje shqiperi ,makina ne shitje ne shqiperi, makina ne shitje, makina ne shitje okazion, makina ne shitje ne gjermani, makina blej makina, makina ne shitje gjermani, makina gjermane ne shitje, ford albania, pjese kembimi te perdorura, pjese kembimi kadiu, pjese kembimi per makina benz

Më të lexuarat

To Top
Evolve Web Agency Evolve Web Agency