Kategoria Superiore

Sezoni i ri në shtëpinë e re, vijojnë punimet në stadiumin e Kukësit

Kukësi po mbyll një sezon për t’u harruar në aspektin sportiv, pasi për herë të parë pas shumë vitesh, skuadra nuk do të garojë në ligat europiane, megjithatë verilindorët kanë plane ambicioze për të ardhmen.

Gjithçka fillon me rikthimin në shtëpi, pasi punimet në stadiumin “Zeqir Ymeri” po vijojnë me ritme të shpejta dhe optimizmi në kampin verilindor është i madh për të nisur sezonin e ri pikërisht në impiantin e ri.

Siç njoftohet nga klubi i Kukësit, është porositur tapeti i fushës, që do të jetë i gjithi bar natyral, ashtu siç janë porositur edhe stolat për shkallët e stadiumit dhe impiantit i ndriçimit, që do të lejojë edhe zhvillimin e ndeshjeve në mbrëmje.

Aktualisht po u jepet dora e fundit punimeve në tribuna dhe shumë shpejt pritet të nisë montimi i barit, stolave, sistemit të ndriçimit dhe komoditeteve të nevojshme në ambientet e brendshme të “Zeqir Ymerit”, me qëllim që Kukësi ta nisë sezonin e ri në shtëpi të re.

Autostop Albania, tregu i makinave me i madh per makina ne shitje ne shqiperi, makina ne shitje, makina me qera ,kerkoj makine, kerkoj makina, makina ne shitje, shes blej makina, servis makinash,makina ne shitje,autostop makina, makina ne shitje, kerkoj makine,kerkoj makina okazion,karrotrec, makina.

autostop.al

makina ne shitje, makina me qera, servise, pjese kembimi, tregtar makinash,kerkoj makina,tregu i makinave ,tregu makinave shqiperi,tregu makinave,autostop albania,porsche cayenne me qera, makina per shitje ne tirane,auto a1 albania, auto a1 tirane, shes makina, auto shitje hertz albania makina ne shitje shijak, shes blej, porsche albania, oferta makina per shitje shqiperi ,makina ne shitje ne shqiperi, makina ne shitje, makina ne shitje okazion, makina ne shitje ne gjermani, makina blej makina, makina ne shitje gjermani, makina gjermane ne shitje, ford albania, pjese kembimi te perdorura, pjese kembimi kadiu, pjese kembimi per makina benz

Më të lexuarat

To Top
Evolve Web Agency Evolve Web Agency