Merkato

Sfumohet një tjetër objektiv për Milanin, Seri zgjedh Galatasarayn

Trajneri i ri i Milanit Marco Giampaolo ka kërkuar afrimin e një mesfushori tjetër, pas Bennacer dhe Krunic, por drejtuesit e kuqezinjve po hasin vështirësi të shumta në merkato.

Kështu fillimisht dështuan me fantazistin e Realit të Madridit, Dani Ceballos, i cili duket se ka ndërmend të transferohet në Angli, ku ndiqet nga disa skuadra, me Arsenalin e Liverpoolin në krye.

Gjatë ditës së djeshme u komplikua situata edhe për francezin Veretout, pasi ky i fundit arriti një akord me Romën, ndërsa tashmë pritet që verdhekuqtë dhe Fiorentina të gjejnë gjuhën e përbashkët për shifrat e transferimit.

Objektivi i radhës i sfumuar, është fantazisti Seri, i cili ka vendosur të largohet nga Fulhami, pas rënies së skuadrës nga Premier League, por për t’iu bashkuar Galatasarayt në Turqi.

Milani bëri të gjitha përpjekjet për ish fantazistin e Nices, por në fund klubi londinez dhe vetë Seri preferuan ofertën e turqve të Galatasarayt, ndërsa në orët në vijim pritet të zyrtarizohet transferimi.

Autostop Albania, tregu i makinave me i madh per makina ne shitje ne shqiperi, makina ne shitje, makina me qera ,kerkoj makine, kerkoj makina, makina ne shitje, shes blej makina, servis makinash,makina ne shitje,autostop makina, makina ne shitje, kerkoj makine,kerkoj makina okazion,karrotrec, makina.

autostop.al

makina ne shitje, makina me qera, servise, pjese kembimi, tregtar makinash,kerkoj makina,tregu i makinave ,tregu makinave shqiperi,tregu makinave,autostop albania,porsche cayenne me qera, makina per shitje ne tirane,auto a1 albania, auto a1 tirane, shes makina, auto shitje hertz albania makina ne shitje shijak, shes blej, porsche albania, oferta makina per shitje shqiperi ,makina ne shitje ne shqiperi, makina ne shitje, makina ne shitje okazion, makina ne shitje ne gjermani, makina blej makina, makina ne shitje gjermani, makina gjermane ne shitje, ford albania, pjese kembimi te perdorura, pjese kembimi kadiu, pjese kembimi per makina benz

Më të lexuarat

To Top
Evolve Web Agency Evolve Web Agency