Abissnet Superiore

Sh. Taipi: Kisha humbur gola të sigurt, vëllai më i zoti se unë

Shqipërim Taipi shënoi një gol spektakolar në ndeshjen ndaj Vllaznisë, me një goditje nga distanca, duke i hapur udhë fitores së Kukësit, ndërsa në intervistën për Supersport u shpreh

“Kisha humbur gola në sigurt në ndeshjet e tjera dhe nga shumë afër, por sot shënova nga larg dhe më vjen mirë që ndihmova skuadrën. Të gjithë i dimë problemet e Skënderbeut dhe kam ardhur te Kukësi për të fituar titullin kampion. Shpresoj t’ia dalim.

Gjelbërimi është më i mirë, pasi të gjithë e dimë që është më teknik, ndërsa unë shquhem si lojtar luftarak. Jam shumë i kënaqur që e kam edhe shok skuadre tani”, u shpreh Taipi.

Autostop Albania, tregu i makinave me i madh per makina ne shitje ne shqiperi, makina ne shitje, makina me qera ,kerkoj makine, kerkoj makina, makina ne shitje, shes blej makina, servis makinash,makina ne shitje,autostop makina, makina ne shitje, kerkoj makine,kerkoj makina okazion,karrotrec, makina.

autostop.al

makina ne shitje, makina me qera, servise, pjese kembimi, tregtar makinash,kerkoj makina,tregu i makinave ,tregu makinave shqiperi,tregu makinave,autostop albania,porsche cayenne me qera, makina per shitje ne tirane,auto a1 albania, auto a1 tirane, shes makina, auto shitje hertz albania makina ne shitje shijak, shes blej, porsche albania, oferta makina per shitje shqiperi ,makina ne shitje ne shqiperi, makina ne shitje, makina ne shitje okazion, makina ne shitje ne gjermani, makina blej makina, makina ne shitje gjermani, makina gjermane ne shitje, ford albania, pjese kembimi te perdorura, pjese kembimi kadiu, pjese kembimi per makina benz

Më të lexuarat

To Top
Evolve Web Agency Evolve Web Agency