Gossip

Shakira: S’martohem me Piquenë, dua të më shohë vetëm si dashnore

Shakira zbulon motivin që e frenon të martohet me Gerard Piqué. Këngëtarja e famshme kolumbiane e bëri këtë deklaratë teksa po fliste për historinë e saj të dashurisë për një televizion amerikan. Ajo është në krahët e mbrojtësit të Barcelonës që nga viti 2011 dhe çifti ka sjellë në jetë dy fëmijë, Milanin dhe Sashën.

“Martesa më tremb shumë. Nuk dua të më shohë si gruan e tij, por thjesht si të dashurën e tij, apo siç thuhet ndryshe si dashnore. Në njëfarë mënyrë, si një frut të ndaluar.”

Më tej, 42-vjeçarja, 10 vite më e madhe se Pique, tregon sesi u lidh me mbrojtësin e Barçës.

“Nuk isha e dhënë pas futbollit, kështu që as e dija se kush ishte, por, kur pashë rastësisht një video, mendova: ky djalë është i lezetshëm. Pastaj, dikush vendosi që të na prezantonte.”

   

  

Autostop Albania, tregu i makinave me i madh per makina ne shitje ne shqiperi, makina ne shitje, makina me qera ,kerkoj makine, kerkoj makina, makina ne shitje, shes blej makina, servis makinash,makina ne shitje,autostop makina, makina ne shitje, kerkoj makine,kerkoj makina okazion,karrotrec, makina.

autostop.al

makina ne shitje, makina me qera, servise, pjese kembimi, tregtar makinash,kerkoj makina,tregu i makinave ,tregu makinave shqiperi,tregu makinave,autostop albania,porsche cayenne me qera, makina per shitje ne tirane,auto a1 albania, auto a1 tirane, shes makina, auto shitje hertz albania makina ne shitje shijak, shes blej, porsche albania, oferta makina per shitje shqiperi ,makina ne shitje ne shqiperi, makina ne shitje, makina ne shitje okazion, makina ne shitje ne gjermani, makina blej makina, makina ne shitje gjermani, makina gjermane ne shitje, ford albania, pjese kembimi te perdorura, pjese kembimi kadiu, pjese kembimi per makina benz

Më të lexuarat

To Top
Evolve Web Agency Evolve Web Agency