Connect with us

Hi, what are you looking for?

Gossip

Shakira tërbohet me Piquen, pas tradhtisë i shkel paktin më të rëndësishëm

Këngëtarja me famë botërore, Shakira ka reaguar për herë të parë pas daljes publikisht të ish-partnerit të saj, Gerard Pique, më të dashurën e re Clara Chia.

Çifti janë fotografuar duke u puthur e përqafuar në publik dhe kjo gjë e ka acaruar keq Shakirën.
Sipas raportimeve nga Spanja, këngëtarja është shumë e zemëruar që sheh babanë e fëmijëve të saj duke u shfaqur në publik me të dashurën e re, duke shkelur paktin që ata kishin vendosur në fillm, “që nuk mund të shfaqeshin në publik me partnerët e tyre gjatë vitit të parë pas ndarjes”.

Shakira dhe Pique u ndanë në muajin qershor pasi këngëtarja zbuloi se mbrojtësi i Barcelonës e kishte tradhtuar me mamanë e Gavit.

Lajme të tjera

Formula 1

Homoseksualiteti i deklaruar nga Ralf Schumacher ka qenë një nga temat e diskutuara në konferencën për shtypin të FIA-s, këtë të enjte, në Çmimin...

Futboll

Trajneri i Fenerbahçes, Jose Mourinho është shumë i fokusuar në merkato, për ta përforcuar skuadrën e tij që të jetë sa më konkurruese jo...

Serie A

Në ditën e prezantimit të Thiago Mottës si trajneri i ri i Juventusit foli edhe Cristiano Giuntoli. Drejtori teknik i bardhezinjve e nisi me...

Gjermani

Bayer Leverkusen ka zyrtarizuar këtë të enjte transferimin e Martin Terrier. 27-vjeçari vjen nga skuadra franceze e Rennes dhe ka firmosur për pesë sezone...