Tenis

Shanghai, fitojnë të mëdhenjtë, Kyrgios surpriza e vetme

Eliminimi i australianit me origjinë qipriote Nick Kyrgios, ishte surpriza e vetëm e raundit të parë të Mastersit të Shanghait. Në turneun 1000 pikësh që po zhvillohet aktualisht në Kinë, Kyrgios u mposht nga amerikani Steve Johnson. Në fakt numri 21 në renditjen botërore, u tërhoq pas përfundimit të setit të parë që u fitua nga tiebreak nga Johnson.

Në ditën e dytë të Mastersit të Shanghait u luajtën edhe disa sfida të raundit të dytë. Spikat suksesi në 3 sete i francezit Richard Gasquet ndaj koreano-jugorit Chung. U kualifikuan në raundin e tretë edhe emra të tjerë të rëndësishëm si argjentinasi Juan Martin Del Potro, spanjolli Albert Ramos, kroati Marin Cilic dhe italiani Fabio Fognini.

Autostop Albania, tregu i makinave me i madh per makina ne shitje ne shqiperi, makina ne shitje, makina me qera ,kerkoj makine, kerkoj makina, makina ne shitje, shes blej makina, servis makinash,makina ne shitje,autostop makina, makina ne shitje, kerkoj makine,kerkoj makina okazion,karrotrec, makina.

autostop.al

makina ne shitje, makina me qera, servise, pjese kembimi, tregtar makinash,kerkoj makina,tregu i makinave ,tregu makinave shqiperi,tregu makinave,autostop albania,porsche cayenne me qera, makina per shitje ne tirane,auto a1 albania, auto a1 tirane, shes makina, auto shitje hertz albania makina ne shitje shijak, shes blej, porsche albania, oferta makina per shitje shqiperi ,makina ne shitje ne shqiperi, makina ne shitje, makina ne shitje okazion, makina ne shitje ne gjermani, makina blej makina, makina ne shitje gjermani, makina gjermane ne shitje, ford albania, pjese kembimi te perdorura, pjese kembimi kadiu, pjese kembimi per makina benz

Më të lexuarat

To Top
Evolve Web Agency Evolve Web Agency