Merkato

Shaqiri drejt rikthimit në Serie A, e kërkojnë Lazio dhe…!

Në dy sezonet e fundit te Liverpooli, Xherdan Shaqiri ka gjetur pak hapësira dhe në këtë merkato verore, sulmuesi me origjinë shqiptare po e mendon seriozisht largimin nga The Reds. Për Shaqirin po flitet gjithnjë e më shumë për një rikthim në Serinë A italiane. Lazio, falë edhe drejtorit sportive Igli Tare ka shfaqur më shumë interes për ish-lojtarin e Interit, por sëfundmi në skenë për të marrë shërbimet e 29-vjeçarit nga Gjilani ka dalë edhe Milani. Lazio qëndron në pole-position për të firmosur me Shaqirin por vetë futbollisti preferon kuqezinjtë. Tashmë mbetet për t’u parë se te cili nga këto dy klube do të jetë e ardhmja e Xherdan Shaqirit.

Autostop Albania, tregu i makinave me i madh per makina ne shitje ne shqiperi, makina ne shitje, makina me qera ,kerkoj makine, kerkoj makina, makina ne shitje, shes blej makina, servis makinash,makina ne shitje,autostop makina, makina ne shitje, kerkoj makine,kerkoj makina okazion,karrotrec, makina.

autostop.al

makina ne shitje, makina me qera, servise, pjese kembimi, tregtar makinash,kerkoj makina,tregu i makinave ,tregu makinave shqiperi,tregu makinave,autostop albania,porsche cayenne me qera, makina per shitje ne tirane,auto a1 albania, auto a1 tirane, shes makina, auto shitje hertz albania makina ne shitje shijak, shes blej, porsche albania, oferta makina per shitje shqiperi ,makina ne shitje ne shqiperi, makina ne shitje, makina ne shitje okazion, makina ne shitje ne gjermani, makina blej makina, makina ne shitje gjermani, makina gjermane ne shitje, ford albania, pjese kembimi te perdorura, pjese kembimi kadiu, pjese kembimi per makina benz

Më të lexuarat

To Top
Evolve Web Agency Evolve Web Agency