Basketboll

Shaquille O’Neal shpenzon 1 milion euro për festën e vajzës

Legjenda e basketbollit, Shaquille O’Neal, dhe ish-gruaja e tij Shaunie O’Neal nuk kanë kursyer për ditëlindjen e 16-të të vajzës së tyre. Ata i kanë organizuar një festë madhështore vajzës së tyre Amirah për ditëlindjen në Los Angeles. Një festë pothuajse mbretërore, pasi kishin shpenzuar gati 1 milion dollarë.

Mësohet se Shaq dhe Shaunie morën me qira katin e fundit të hotelit “W” në Hollywood dhe i dhuruan së bijës një makinë luksoze. Ata gjithashtu kishin marrë reperin YG për të performuar, duke kënduar 8 nga këngët e tij.

Autostop Albania, tregu i makinave me i madh per makina ne shitje ne shqiperi, makina ne shitje, makina me qera ,kerkoj makine, kerkoj makina, makina ne shitje, shes blej makina, servis makinash,makina ne shitje,autostop makina, makina ne shitje, kerkoj makine,kerkoj makina okazion,karrotrec, makina.

autostop.al

makina ne shitje, makina me qera, servise, pjese kembimi, tregtar makinash,kerkoj makina,tregu i makinave ,tregu makinave shqiperi,tregu makinave,autostop albania,porsche cayenne me qera, makina per shitje ne tirane,auto a1 albania, auto a1 tirane, shes makina, auto shitje hertz albania makina ne shitje shijak, shes blej, porsche albania, oferta makina per shitje shqiperi ,makina ne shitje ne shqiperi, makina ne shitje, makina ne shitje okazion, makina ne shitje ne gjermani, makina blej makina, makina ne shitje gjermani, makina gjermane ne shitje, ford albania, pjese kembimi te perdorura, pjese kembimi kadiu, pjese kembimi per makina benz

Më të lexuarat

To Top
Evolve Web Agency Evolve Web Agency