Tenis

Sharapova lumturon fansat nga karantina: Doni të flisni me mua, ky është numri im…

Ajo është një “yll” i tenisit botëror, simbol i femrës së bukur. Edhe tani që është tërhequr përfundimisht nga ky sport, me sharmin dhe iniciativat e saj reklamuese ruan lartësinë e sukseseve në fushë. Së fundi, Maria Sharapova ka rezervuar një “dhuratë” befasuese për fansat. Me një mesazh në rrjetet sociale, që nga karantinimi i saj në SHBA, ajo “dha” numrin e saj të telefonit, duke i ftuar të gjithë t’i dërgojnë mesazhe me mendime mbi izolimin e diktuar nga pandemia e Koronavirusit, t’i bëjnë pyetje dhe, nëse është e mundur, t’i sugjerojnë disa receta të mira për të kaluar kohën.

“Dërgoni pyetjet tuaja, unë do t’u përgjigjem të gjithëve”, – thotë Sharapova në një video-mesazh, të postuar në Instagram dhe Twitter. Kjo ide i erdhi 32-vjeçare ruse, kur pati një tele-konferencë me 150 tifozë të saj, javën e kaluar, e shtyrë nga sponsori. Aty e kuptoi se “sa e rëndësishme është të mos e humbësh kontaktin njerëzor këto ditë”. Fjalia fillestare e mesazhit është: “sapo mora një 310”, duke iu referuar prefikseve të SHBA-së. Në çdo rast, Sharapova ka “dhënë” numrin e saj atje, por jo saktësisht atë privat.

Autostop Albania, tregu i makinave me i madh per makina ne shitje ne shqiperi, makina ne shitje, makina me qera ,kerkoj makine, kerkoj makina, makina ne shitje, shes blej makina, servis makinash,makina ne shitje,autostop makina, makina ne shitje, kerkoj makine,kerkoj makina okazion,karrotrec, makina.

autostop.al

makina ne shitje, makina me qera, servise, pjese kembimi, tregtar makinash,kerkoj makina,tregu i makinave ,tregu makinave shqiperi,tregu makinave,autostop albania,porsche cayenne me qera, makina per shitje ne tirane,auto a1 albania, auto a1 tirane, shes makina, auto shitje hertz albania makina ne shitje shijak, shes blej, porsche albania, oferta makina per shitje shqiperi ,makina ne shitje ne shqiperi, makina ne shitje, makina ne shitje okazion, makina ne shitje ne gjermani, makina blej makina, makina ne shitje gjermani, makina gjermane ne shitje, ford albania, pjese kembimi te perdorura, pjese kembimi kadiu, pjese kembimi per makina benz

Më të lexuarat

To Top
Evolve Web Agency Evolve Web Agency