Kategoria Superiore

Shehi: 4 pikë nuk janë asgjë, Kukësi duhet respektuar!(Video)

Humbja ndaj Teutës, e treta në këtë kampionat duhet harruar me shpejtësinë e dritës sepse Skënderbeu ka një tjetër sfidë shumë të vështirë përballë Kukësit. Vlerësimet e trajnerit Orges Shehi për kundërshtarin nuk mungojnë.

Qëndërsulmuesi Krasniqi dhe kapiteni Marko Radas janë dy mungesat më të rëndësishme për kampionët, pavaresisht vlerës së pamohueshme të lojtarëve ne fjalë tekniku durrsak mbështetet më shumë tek forca e grupit se sa tek individë të veçantë.

Edhe pak javë kanë mbetur deri ne mbyllje të pjesës së parë të sezonit, aspekti fizik është ai që vuan më shumë në perfundim të një etape, gjithsesi Shehi ka vetëm fjalë pozitive për ekipin.

Skënderbeu aktualisht ndodhet 4 pikë pas Partizanit, megjithatë trajneri i bardhekuqve nuk alarmohet sepse ka ende shumë ndeshje deri në fund të sezonit.

 

Autostop Albania, tregu i makinave me i madh per makina ne shitje ne shqiperi, makina ne shitje, makina me qera ,kerkoj makine, kerkoj makina, makina ne shitje, shes blej makina, servis makinash,makina ne shitje,autostop makina, makina ne shitje, kerkoj makine,kerkoj makina okazion,karrotrec, makina.

autostop.al

makina ne shitje, makina me qera, servise, pjese kembimi, tregtar makinash,kerkoj makina,tregu i makinave ,tregu makinave shqiperi,tregu makinave,autostop albania,porsche cayenne me qera, makina per shitje ne tirane,auto a1 albania, auto a1 tirane, shes makina, auto shitje hertz albania makina ne shitje shijak, shes blej, porsche albania, oferta makina per shitje shqiperi ,makina ne shitje ne shqiperi, makina ne shitje, makina ne shitje okazion, makina ne shitje ne gjermani, makina blej makina, makina ne shitje gjermani, makina gjermane ne shitje, ford albania, pjese kembimi te perdorura, pjese kembimi kadiu, pjese kembimi per makina benz

To Top
Evolve Web Agency Evolve Web Agency