Kategoria Superiore

Shehi: Jemi më Fair Play se duhet, tani të mendojmë për derbin

Trajneri i Tiranës Orges Shehi shmangu polemikat në lidhje me protestat e krutanëve në rastin e golit dhe theksoi se Fair Play nuk mungon te bardheblutë, teksa pranoi se tani vëmendja kalon te derbi ndaj Partizanit.

Kundërshtari ju akuzoi për mungesë të fair play-t…
Nuk është se ne jemi anti-Fair Play, por më fair play se duhet, pasi është një element që e kemi, por unë atë moment nuk e kam parë që të jem i sinqertë, pasi isha me shpinë nga fusha. Po të shohësh aksionin, asnjë nga lojtarët që prekën topin nuk e kishin mendjen, ato e kishin mendjen të shtynin nga krahët.

Sa e rëndësishme ishte kjo fitore në prag të derbit?
Është një javë e rëndësishme për ne, qoftë për ndeshjen e sotme ndaj Kastriotit, qoftë për derbin. Ia dolëm të marrim tre pikët sot dhe besoj që do të bëjmë të njëjtën gjë edhe ndaj Partizanit.

Do të provoni titullin, apo do të kënaqeni me një vend në zonën europiane?
Kjo ndeshje ndaj Partizanit është e rëndësishme ne kemi afër Laçin dhe Vllazninë, skuadrat afër nesh kanë objektiv Europën dhe ne të njëjtën kemi më pas nëse distanca ngushtohet ne do të luajmë gjithçka për gjithçka.

Autostop Albania, tregu i makinave me i madh per makina ne shitje ne shqiperi, makina ne shitje, makina me qera ,kerkoj makine, kerkoj makina, makina ne shitje, shes blej makina, servis makinash,makina ne shitje,autostop makina, makina ne shitje, kerkoj makine,kerkoj makina okazion,karrotrec, makina.

autostop.al

makina ne shitje, makina me qera, servise, pjese kembimi, tregtar makinash,kerkoj makina,tregu i makinave ,tregu makinave shqiperi,tregu makinave,autostop albania,porsche cayenne me qera, makina per shitje ne tirane,auto a1 albania, auto a1 tirane, shes makina, auto shitje hertz albania makina ne shitje shijak, shes blej, porsche albania, oferta makina per shitje shqiperi ,makina ne shitje ne shqiperi, makina ne shitje, makina ne shitje okazion, makina ne shitje ne gjermani, makina blej makina, makina ne shitje gjermani, makina gjermane ne shitje, ford albania, pjese kembimi te perdorura, pjese kembimi kadiu, pjese kembimi per makina benz

Më të lexuarat

To Top
Evolve Web Agency Evolve Web Agency