Kategoria Superiore

Shehi: Kukësi nuk heq dorë nga titulli, me Partizanin vetëm për fitore!

Kukësi nuk dorëzohet në garën për titullin kampion dhe do të tentojë deri në javën e fundit t’i marrë kreun e klasifikimit, Tiranës kryesuese. Partizani është ndalesa e radhës në kampionat për verilindorët, ndeshje të cilën Kukësi do të provojë ta fitojë me të gjitha mënyrat siç deklaroi trajneri Orges Shehi në intervistën para ndeshjes për faqen zyrtare të klubit.

Ndeshja me Partizanin – Është nje ndeshje e rëndësishme për objektivat që kemi. Janë kampionët në fuqi edhe pse kanë rezultate jo të mira por kanë skuadër të mirë, prandaj ka shkallë vështirësie të lartë, por futemi për maksimumin. Jemi të plotë sepse rikthehen Obanor dhe Rroca dhe kemi kontigjent të plotë perveç Limaj që nuk është në 100%.

Ndeshja me Luftëtarin dhe fitorja në fund – Fituam në fund por të mos harrojmë që kemi qenë konstantë duke pasur shumë raste. Kemi punuar për të mbyllur ndeshjen dhe rastet që kemi duhen konkluduar sepse në futboll po nuk shënove, pëson.

Faza përgatitore – Pas një shkëputje prej 2 muaj e disa ditë, do të jetë e vështirë por skuadra u shpreh lirshëm dhe nuk kishte dëmtime. Kjo fazë na ka shërbyer për të ardhur në gjendje optimale.

Titulli kampion – Kemi objektiva madhorë dhe rruga e titullit kalon te Partizani. Do të fokusohemi shumë te ndeshja e radhës për të arritur objektivat që kemi.

Autostop Albania, tregu i makinave me i madh per makina ne shitje ne shqiperi, makina ne shitje, makina me qera ,kerkoj makine, kerkoj makina, makina ne shitje, shes blej makina, servis makinash,makina ne shitje,autostop makina, makina ne shitje, kerkoj makine,kerkoj makina okazion,karrotrec, makina.

autostop.al

makina ne shitje, makina me qera, servise, pjese kembimi, tregtar makinash,kerkoj makina,tregu i makinave ,tregu makinave shqiperi,tregu makinave,autostop albania,porsche cayenne me qera, makina per shitje ne tirane,auto a1 albania, auto a1 tirane, shes makina, auto shitje hertz albania makina ne shitje shijak, shes blej, porsche albania, oferta makina per shitje shqiperi ,makina ne shitje ne shqiperi, makina ne shitje, makina ne shitje okazion, makina ne shitje ne gjermani, makina blej makina, makina ne shitje gjermani, makina gjermane ne shitje, ford albania, pjese kembimi te perdorura, pjese kembimi kadiu, pjese kembimi per makina benz

Më të lexuarat

To Top
Evolve Web Agency Evolve Web Agency