Kategoria Superiore

Shehi: Na kthehen disa lojtarë ndaj Bylisit, të bëjmë tri fitore radhazi

Një sfidë për të vazhduar ecurinë pozitive, për të marrë për herë të parë në këtë sezon tri fitore radhazi si dhe për të arritur objektivat. Ky është synimi i Tiranës së Shehit përballë Kastriotit, me bardheblutë që kanë bërë mirë në javët e fundit, ndaj Vllaznisë dhe Bylisit.

Nga statistikat është e vërtetë, nuk kemi bërë tri fitore radhazi. Është mundësia për t’u ringjitur dhe marrë fitoren e tretë për objektivat që kemi. Do të futemi me mendimin për të marrë maksimumin e pikëve.

Rikthimi i disa futbollistëve, si Batha, që ishte pezulluar për shkak kartonësh, por dhe Najdovskit, që ka kaluar COVID-19, është diçka pozitive për trajnerin e bardhebluve, që do të ketë dhe grupin pothuajse të plotë për ndeshjen me krutanët.

Jnë rikthyer lojtarët, por nesër do të vendosim se cilët prej tyre do të aktivizojmë. E rëndësishme është që ata që do të luajnë të jenë 100% në formë për të ndihmuar skuadrën dhe për të dhënë më të mirën e tyre.

Fitoren e kërkon edhe Ismajlgeci, që ndaj Bylisit shënoi golin e sigurisë dhe tanimë synon që skuadra të vazhdojë rrugën e mbarë në këtë kampionat.

“Ne duhet t’i marrim ndeshjet një e nga një dhe pse jo të arrijmë sa më lart”.

Autostop Albania, tregu i makinave me i madh per makina ne shitje ne shqiperi, makina ne shitje, makina me qera ,kerkoj makine, kerkoj makina, makina ne shitje, shes blej makina, servis makinash,makina ne shitje,autostop makina, makina ne shitje, kerkoj makine,kerkoj makina okazion,karrotrec, makina.

autostop.al

makina ne shitje, makina me qera, servise, pjese kembimi, tregtar makinash,kerkoj makina,tregu i makinave ,tregu makinave shqiperi,tregu makinave,autostop albania,porsche cayenne me qera, makina per shitje ne tirane,auto a1 albania, auto a1 tirane, shes makina, auto shitje hertz albania makina ne shitje shijak, shes blej, porsche albania, oferta makina per shitje shqiperi ,makina ne shitje ne shqiperi, makina ne shitje, makina ne shitje okazion, makina ne shitje ne gjermani, makina blej makina, makina ne shitje gjermani, makina gjermane ne shitje, ford albania, pjese kembimi te perdorura, pjese kembimi kadiu, pjese kembimi per makina benz

Më të lexuarat

To Top
Evolve Web Agency Evolve Web Agency