Kategoria Superiore

Shehi: Nuk luajtëm keq, por ia falëm golat Laçit

I zhgënjyer për humbjen por jo për lojën e skuadrës së tij. Në intervistën për emisionin Gol pas Goli në Supersport e analizoi kështu sfidën ndaj Laçit.

“Pësuam dy gola nga gabimet tona. Kundërshtari qëndroi në mbrojtje. pati raste, por i tillë është futbolli dhe nuk kemi çfarë të bëjmë. Nuk duhet ta nisnim ndeshjen ashtu. Nga nja rivënie na erdhi goli. Kundërshtari u mbrojt në metrat e fundit, patëm raste në pjesën e parë. Nuk shënuam dhe në momentin më të mirë e pësuam. Aty u mbyll gjithçka”.

Shehi nënvizoi se skuadra e tij duhet të bëjë më pak gabime.

“Ka diçka që nuk shkon, sulmojmë me shumë lojtarë. Mbrojtja duhet të jetë më lart, mesfushorët nuk duhet ta lënë qendrën bosh. Por kjo vjen nga ajo dëshira për të fituar. Duhen menaxhuar më mirë situatat”.

Megjithatë trajneri i Skënderbeut nuk mendon se skuadra e tij varet nga Muzaka.

“Jemi munduar t’i aktivizojmë të gjithë. Ndeshjen e kaluar nuk ishin tre lojtarë, që luajtën sot. Këta lojtarë kemi. Kur Laçi u rreshtua prapa futëm Guedj. Hoxhaj dhe Krasniqi nuk shënuan, por mund të shënojnë herën tjetër”, përfundoi tekniku kavajas”.

Autostop Albania, tregu i makinave me i madh per makina ne shitje ne shqiperi, makina ne shitje, makina me qera ,kerkoj makine, kerkoj makina, makina ne shitje, shes blej makina, servis makinash,makina ne shitje,autostop makina, makina ne shitje, kerkoj makine,kerkoj makina okazion,karrotrec, makina.

autostop.al

makina ne shitje, makina me qera, servise, pjese kembimi, tregtar makinash,kerkoj makina,tregu i makinave ,tregu makinave shqiperi,tregu makinave,autostop albania,porsche cayenne me qera, makina per shitje ne tirane,auto a1 albania, auto a1 tirane, shes makina, auto shitje hertz albania makina ne shitje shijak, shes blej, porsche albania, oferta makina per shitje shqiperi ,makina ne shitje ne shqiperi, makina ne shitje, makina ne shitje okazion, makina ne shitje ne gjermani, makina blej makina, makina ne shitje gjermani, makina gjermane ne shitje, ford albania, pjese kembimi te perdorura, pjese kembimi kadiu, pjese kembimi per makina benz

To Top
Evolve Web Agency Evolve Web Agency