Kategoria Superiore

Shehi rigjen Bregun: Duam fitoren ndaj Kukësit

Skënderbeu do të presë nesër Kukësin në një ndeshje shumë të rëndësishme të kampionatit, ndërsa trajneri i korçarëve, Orges Shehi ka dalë pasditen e sotme në konferencën e zakonshme për shtyp.

Si e vlerësoni përballjen me Kukësin?
Është një ndeshje shumë e rëndësishme. Luajmë përballë një kundërshtari që ka qenë rivali jonë direkt prej shumë vitesh dhe mund ta quaj derbi. Kemi nevojë për pikë dhe duhet të luftojmë përballë një skuadre me shumë cilësi.

Këtë herë rikthehet nga dëmtimi edhe Bregu, një armë shumë e rëndësishme e Skënderbeut…
Kemi rikuperuar Bregun dhe një javë pushim i ka bërë shumë mirë. Por unë e kam theksuar dhe një javë më para se personalisht doja të luaja javën që lam pas. Faktor plus për Bregun ishte koha.

Cilat janë synimet e Skënderbeut, sa i takon renditjes?
Vendi i i parë është larg për mendimin tim. Duhet të kalojmë çdo pengesë dhe të shohim përpara. Ky pozicion në tabelë nuk më kënaq dhe synojmë të marrim sa më shumë pikë. Kemi forca për t’u ngjitur më lart. Do të luftojmë për trepikëshin kundër Kukësit për të qenë brenda objektivave. Kemi shumë mundësi për të ecur përpara dhe vijmë nga një moment i mirë. Duhet vazhdimësia që është shumë kryesore

Autostop Albania, tregu i makinave me i madh per makina ne shitje ne shqiperi, makina ne shitje, makina me qera ,kerkoj makine, kerkoj makina, makina ne shitje, shes blej makina, servis makinash,makina ne shitje,autostop makina, makina ne shitje, kerkoj makine,kerkoj makina okazion,karrotrec, makina.

autostop.al

makina ne shitje, makina me qera, servise, pjese kembimi, tregtar makinash,kerkoj makina,tregu i makinave ,tregu makinave shqiperi,tregu makinave,autostop albania,porsche cayenne me qera, makina per shitje ne tirane,auto a1 albania, auto a1 tirane, shes makina, auto shitje hertz albania makina ne shitje shijak, shes blej, porsche albania, oferta makina per shitje shqiperi ,makina ne shitje ne shqiperi, makina ne shitje, makina ne shitje okazion, makina ne shitje ne gjermani, makina blej makina, makina ne shitje gjermani, makina gjermane ne shitje, ford albania, pjese kembimi te perdorura, pjese kembimi kadiu, pjese kembimi per makina benz

To Top
Evolve Web Agency Evolve Web Agency