Kategoria Superiore

Shehi: Skënderbeu ka shumë mundësi, fundi po na motivon

Orges Shehi deklaroi për “Gol pas Goli” se fundi i kampionati i motivon futbollistët për të dhënë më të mirën dhe arritur objektivat që kanë mbetur.
“Skuadra i ka mundësitë. Kemi qenë ne ata që kemi bërë mirë dhe kemi humbur ndeshjet nga episodet, kemi qenë në gjumë në disa raste. Ndoshta s’jemi aty ku duhet. Do bëjmë çështje e mundur të mos gabojmë më”.
Motivimi ndaj Kastriotit: Ne na motivon fakti që kanë mbetur edhe pak javë. Kemi gabuar shumë. Që të arrijmë objektivat, nuk duhet të gabojmë më. Sa u përket skarcimeve, nuk mendoj se është shumë e saktë ajo çfarë është folur. Lojtarët janë pjesë jonë, kanë kontrata. Për ndërhyrje ka nevojë Reali dhe Juvja. Sigurisht që do të përforcohemi. Shumica e lojtarëve do të jenë, por asgjë nuk është e sigurtë. Shumica do konfirmohen.
Ndryshimet në formacion: Në varësi të ndeshjeve dhe situatave, do të bëjmë ndryshime. Sot na u rikthye Radasi. Përdorëm edhe Pervanin, të tjerët ishin të njëjtë. Pëllumbi është djalë i ri. Me Gripshin jam i kënaqur, se kur u fut, dha shumë. Radas është kapiten i skuadrës. Na mungoi në Gjirokastër për një problem familjar. Ka ndenjur shumë ditë jashtë skuadrës. Ndaj Partizanit nuk ishte në kondicionin e duhur. Radas është shtylla jonë mbrapa.

Autostop Albania, tregu i makinave me i madh per makina ne shitje ne shqiperi, makina ne shitje, makina me qera ,kerkoj makine, kerkoj makina, makina ne shitje, shes blej makina, servis makinash,makina ne shitje,autostop makina, makina ne shitje, kerkoj makine,kerkoj makina okazion,karrotrec, makina.

autostop.al

makina ne shitje, makina me qera, servise, pjese kembimi, tregtar makinash,kerkoj makina,tregu i makinave ,tregu makinave shqiperi,tregu makinave,autostop albania,porsche cayenne me qera, makina per shitje ne tirane,auto a1 albania, auto a1 tirane, shes makina, auto shitje hertz albania makina ne shitje shijak, shes blej, porsche albania, oferta makina per shitje shqiperi ,makina ne shitje ne shqiperi, makina ne shitje, makina ne shitje okazion, makina ne shitje ne gjermani, makina blej makina, makina ne shitje gjermani, makina gjermane ne shitje, ford albania, pjese kembimi te perdorura, pjese kembimi kadiu, pjese kembimi per makina benz

To Top
Evolve Web Agency Evolve Web Agency