Serie A

Shënoi dygolësh dhe i fitoi bastin Jose Mourinhos

Felix Afena-Gyan shpëton Romën dhe i fiton bastin Jose Mourinhos. I aktivizuar në minutën 75-të të sfidës ndaj Genoas në vend të Shomurodov, 18-vjeçarë rezultoi njeriu i ndeshjes, pasi realizoi dy gola duke i dhuruar tri pikë skuadrës së Moutinhos. Adoleshenti ganez bëhet futbollisti i parë I lindur pas 1 janarit 2003 që arrin të shënojë në Serinë A. Në përfundim të takimit, trajneri luzitan shpjegon arsyen e përqafimit me futbollistin.

“I kisha premtuar që do t’u dhuroja një palë këpucë që i pëlqejnë shumë dhe që kushtojnë 800 euro. Ai erdhi dhe ma kujtojë. Gjeja e parë që do të bëj nesër në mëngjes (sot) është t’I blej këpucët. Më vjen keq për De Rossin, tani ai do të qëndrojë me ne, në ekipin e parë.”

Autostop Albania, tregu i makinave me i madh per makina ne shitje ne shqiperi, makina ne shitje, makina me qera ,kerkoj makine, kerkoj makina, makina ne shitje, shes blej makina, servis makinash,makina ne shitje,autostop makina, makina ne shitje, kerkoj makine,kerkoj makina okazion,karrotrec, makina.

autostop.al

makina ne shitje, makina me qera, servise, pjese kembimi, tregtar makinash,kerkoj makina,tregu i makinave ,tregu makinave shqiperi,tregu makinave,autostop albania,porsche cayenne me qera, makina per shitje ne tirane,auto a1 albania, auto a1 tirane, shes makina, auto shitje hertz albania makina ne shitje shijak, shes blej, porsche albania, oferta makina per shitje shqiperi ,makina ne shitje ne shqiperi, makina ne shitje, makina ne shitje okazion, makina ne shitje ne gjermani, makina blej makina, makina ne shitje gjermani, makina gjermane ne shitje, ford albania, pjese kembimi te perdorura, pjese kembimi kadiu, pjese kembimi per makina benz

Më të lexuarat

To Top
Evolve Web Agency Evolve Web Agency