Futboll

Shënoi me Portugalinë, Andre Silva i lumtur te Sevilla

Andre Silva gjithmonë e më shumë protagonist, jo vetëm në La Liga, ku aktivizohet në huazim te Sevilla (kartoni i tij zotërohet nga Milani). Lojtari po konfirmon momentin e tij të mirë edhe me përfaqësuesen Portugeze, ku ndaj Polonisë, në sfidën e Nations League, në minutën e 31-të shënoi golin e barazimit për ekipin e tij. Në një intervistë të fundit, 22-vjeçari u shpreh i lumtur për momentin e tij, teksa theksoi se goli është i rëndësishëm për të gjithë portugezët. Sa i takon të ardhmes së tij, sulmuesi pohoi se është shumë i lumtur te skuadra spanjolle, por kartoni i tij zotërohet nga klubi italian dhe se për momentin ende nuk e di të ardhmen tij.

Autostop Albania, tregu i makinave me i madh per makina ne shitje ne shqiperi, makina ne shitje, makina me qera ,kerkoj makine, kerkoj makina, makina ne shitje, shes blej makina, servis makinash,makina ne shitje,autostop makina, makina ne shitje, kerkoj makine,kerkoj makina okazion,karrotrec, makina.

autostop.al

makina ne shitje, makina me qera, servise, pjese kembimi, tregtar makinash,kerkoj makina,tregu i makinave ,tregu makinave shqiperi,tregu makinave,autostop albania,porsche cayenne me qera, makina per shitje ne tirane,auto a1 albania, auto a1 tirane, shes makina, auto shitje hertz albania makina ne shitje shijak, shes blej, porsche albania, oferta makina per shitje shqiperi ,makina ne shitje ne shqiperi, makina ne shitje, makina ne shitje okazion, makina ne shitje ne gjermani, makina blej makina, makina ne shitje gjermani, makina gjermane ne shitje, ford albania, pjese kembimi te perdorura, pjese kembimi kadiu, pjese kembimi per makina benz

Më të lexuarat

To Top
Evolve Web Agency Evolve Web Agency