Ligue 1

Shënojnë 3 fantastikët, PSG ruan kreun e Ligue 1!

Mauricio Pochettino mori fitoren e 3-të radhazi në stolin e PSG me kampionët e Francës që ruajtën kryesimin edhe pas javës së 21-të. PSG mposhti 4-0 në Parc des Princes Montpellier në një ndeshje që u ndikua shumë nga dalja me karton të kuq e portierit të miqëve Omlin pas 19 minutash lojë për një ndërhyrje të rëndë ndaj Mbappe. Ishte pikërisht ylli francez ai që zhbllokoi shifrat në minutën e 34-t, ndërsa në pjesën e dytë shënuan me radhë Neymar, Icardi dhe sërish Mbappe për të fiksuar rezultatin përfundimtar të kësaj sfide në 4-0. Me këtë sukses skuadra e Pochettinos u ngjit në kuotën e 45 pikëve dhe kryeson me 3 pikë më shumë se Lille që nuk e ka luajtur sfidën e saj të javës së 21-të.

Autostop Albania, tregu i makinave me i madh per makina ne shitje ne shqiperi, makina ne shitje, makina me qera ,kerkoj makine, kerkoj makina, makina ne shitje, shes blej makina, servis makinash,makina ne shitje,autostop makina, makina ne shitje, kerkoj makine,kerkoj makina okazion,karrotrec, makina.

autostop.al

makina ne shitje, makina me qera, servise, pjese kembimi, tregtar makinash,kerkoj makina,tregu i makinave ,tregu makinave shqiperi,tregu makinave,autostop albania,porsche cayenne me qera, makina per shitje ne tirane,auto a1 albania, auto a1 tirane, shes makina, auto shitje hertz albania makina ne shitje shijak, shes blej, porsche albania, oferta makina per shitje shqiperi ,makina ne shitje ne shqiperi, makina ne shitje, makina ne shitje okazion, makina ne shitje ne gjermani, makina blej makina, makina ne shitje gjermani, makina gjermane ne shitje, ford albania, pjese kembimi te perdorura, pjese kembimi kadiu, pjese kembimi per makina benz

Më të lexuarat

To Top
Evolve Web Agency Evolve Web Agency