Miqesore

Shënojnë afrimet e verës, Tirana barazon me Egnatian

Tirana dhe Egnatia u ndanë në barazim 2-2 në miqësoren e zhvilluar në “Selan Stërmasi” në kuadër të përgatitjeve për sezonin e ri. Të dy trajnerët, Shehi dhe Magani patën mundësi të shikonin gjendjen e futbollistëve dhe të provonin prurjet e reja të merkaton verore.

Rrogozhinasit e nisën me vrull ndeshjen, duke zhbllokuar rezultatin në minutën e 3-të me Bledar Lilajn, i cili e tundi sërish rrjetën në të 37-tën, duke I dhënë epërsinë e dyfishtë skuadrës së tij. Tirana u zgjua pak para fundit të pjesës së parë, duke ngushtuar diferencën me Redon Xhixhën, që vetëm pak javë më parë la Laçin për t’iu bashkuar bardhebluve.

Gjatë pjesës së dytë Tirana ishte më dominuese në lojë, derisa shënoi edhe golin e barazimit me një tjetër afrim të verës, Vesel Limajn, që ekzekutoi saktë një 11-metërsh në minutën e 50-të. Në minutat në vazhdim nuk pati ndryshim rezultati, pavarësisht dëshirës së të dyja skuadrave për të tundur sërish rrjetën.

 

Autostop Albania, tregu i makinave me i madh per makina ne shitje ne shqiperi, makina ne shitje, makina me qera ,kerkoj makine, kerkoj makina, makina ne shitje, shes blej makina, servis makinash,makina ne shitje,autostop makina, makina ne shitje, kerkoj makine,kerkoj makina okazion,karrotrec, makina.

autostop.al

makina ne shitje, makina me qera, servise, pjese kembimi, tregtar makinash,kerkoj makina,tregu i makinave ,tregu makinave shqiperi,tregu makinave,autostop albania,porsche cayenne me qera, makina per shitje ne tirane,auto a1 albania, auto a1 tirane, shes makina, auto shitje hertz albania makina ne shitje shijak, shes blej, porsche albania, oferta makina per shitje shqiperi ,makina ne shitje ne shqiperi, makina ne shitje, makina ne shitje okazion, makina ne shitje ne gjermani, makina blej makina, makina ne shitje gjermani, makina gjermane ne shitje, ford albania, pjese kembimi te perdorura, pjese kembimi kadiu, pjese kembimi per makina benz

Më të lexuarat

To Top
Evolve Web Agency Evolve Web Agency