Futboll

Shënojnë Ismajli dhe Uzuni, por derbin kuqezi e fiton mbrojtësi

Ardian Ismajli fiton derbin kuqezi me Myrto Uzunin në përballjen mes Hajdukut të Splitit dhe Lokomotivës së Zagrebit që përfundoi me rezultatin 2-1.

Interesant fakti që të dy lojtarët gjetën golin, Ismajli të parin e sfidës (41’), ndërsa Uzuni atë të barazimit të përkohshëm (53’), por në fund festoi mbrojtësi shtatlartë, pasi për Hajdukun realizoi edhe Caktas në minutën e 63-të, që vlejti fitoren.

Për Ismajlin ky ishte goli i parë sezonal, ndërsa Uzuni realizoi të gjashtin në kampionatin kroat.

 

 

 

Autostop Albania, tregu i makinave me i madh per makina ne shitje ne shqiperi, makina ne shitje, makina me qera ,kerkoj makine, kerkoj makina, makina ne shitje, shes blej makina, servis makinash,makina ne shitje,autostop makina, makina ne shitje, kerkoj makine,kerkoj makina okazion,karrotrec, makina.

autostop.al

makina ne shitje, makina me qera, servise, pjese kembimi, tregtar makinash,kerkoj makina,tregu i makinave ,tregu makinave shqiperi,tregu makinave,autostop albania,porsche cayenne me qera, makina per shitje ne tirane,auto a1 albania, auto a1 tirane, shes makina, auto shitje hertz albania makina ne shitje shijak, shes blej, porsche albania, oferta makina per shitje shqiperi ,makina ne shitje ne shqiperi, makina ne shitje, makina ne shitje okazion, makina ne shitje ne gjermani, makina blej makina, makina ne shitje gjermani, makina gjermane ne shitje, ford albania, pjese kembimi te perdorura, pjese kembimi kadiu, pjese kembimi per makina benz

Më të lexuarat

To Top
Evolve Web Agency Evolve Web Agency