Eredivisie

Shënon edhe Van Persie, Feyenoordi fiton 3-0 me Exelsior

Feyenoordi i Roterdamit mori një fitore bindëse në shtëpi me Exelsiorin, duke hedhur pas krahëve humbjen 2-0 me De Graafschap në sfidën e javës së parë.

Suksesit të vendësve i hapi rrugë sulmuesi veteran Robin Van Persie që në minutën e 17-të, duke shënuar golin e parë në Eredivizie në këtë rikthim te Feyenoordi, ndërsa në pjesën e dytë fitorja e thellë 3-0 u kompletua me finalizimet e St Juste dhe të van der Heijden.

Në takimet e tjera Utrechti fitoi 2-0 me Zwollen, ndërsa FC Emmen u dorëzua 1-4 përballë Alkmaarit.

 

Autostop Albania, tregu i makinave me i madh per makina ne shitje ne shqiperi, makina ne shitje, makina me qera ,kerkoj makine, kerkoj makina, makina ne shitje, shes blej makina, servis makinash,makina ne shitje,autostop makina, makina ne shitje, kerkoj makine,kerkoj makina okazion,karrotrec, makina.

autostop.al

makina ne shitje, makina me qera, servise, pjese kembimi, tregtar makinash,kerkoj makina,tregu i makinave ,tregu makinave shqiperi,tregu makinave,autostop albania,porsche cayenne me qera, makina per shitje ne tirane,auto a1 albania, auto a1 tirane, shes makina, auto shitje hertz albania makina ne shitje shijak, shes blej, porsche albania, oferta makina per shitje shqiperi ,makina ne shitje ne shqiperi, makina ne shitje, makina ne shitje okazion, makina ne shitje ne gjermani, makina blej makina, makina ne shitje gjermani, makina gjermane ne shitje, ford albania, pjese kembimi te perdorura, pjese kembimi kadiu, pjese kembimi per makina benz

Më të lexuarat

To Top
Evolve Web Agency Evolve Web Agency