Futboll

Shënon Griezmann, Barça mposht Elchen për trofenë “Gamper”

Barcelona mundi me rezultat minimal Elchen, këtë të shtunë, për trofenë “Joan Gamper”, ndeshje që i jep fund fazës përgatitore të ekipit “blaugrana”. Ronald Koeman bëri eksperimentet e fundit para përballjes me Villarrealin në La Liga Satander 2020/21, që korrespondon me javën e tretë. Të vetmin gol në këtë takim e shënoi Antoine Greizmann, ndërsa Coutinho u shfaq në një nivel të shkëlqyer për t’u shpallur dhe lojtari më i mirë i ndeshjes.

Këtë test Koeman e filloi me këtë formacion: Neto, Sergi Roberto, Piqué, Lenglet, Jordi Alba, De Jong, Busquets, Ansu Fati, Messi, Coutinho dhe Griezmann. Frencezi Griezmann e shënoi golin e vetëm të ndeshjes pas një asistimit nga Jordi Alba, në pjesën e parë. Në të dytën pati shumë ndryshime në të dyja skuadrat, me Barcelonën që e uli ndjeshëm ritmin e për rrjedhojë nuk e thelloi diferencën.

Debutoi me fanellën “blaugrana” boshnjaku Miralem Pjanic, i cili mbërriti te Barcelona nga Juventusi në bazë të marrëveshjes që transferoi në Torino brazilianin Arthur.

Autostop Albania, tregu i makinave me i madh per makina ne shitje ne shqiperi, makina ne shitje, makina me qera ,kerkoj makine, kerkoj makina, makina ne shitje, shes blej makina, servis makinash,makina ne shitje,autostop makina, makina ne shitje, kerkoj makine,kerkoj makina okazion,karrotrec, makina.

autostop.al

makina ne shitje, makina me qera, servise, pjese kembimi, tregtar makinash,kerkoj makina,tregu i makinave ,tregu makinave shqiperi,tregu makinave,autostop albania,porsche cayenne me qera, makina per shitje ne tirane,auto a1 albania, auto a1 tirane, shes makina, auto shitje hertz albania makina ne shitje shijak, shes blej, porsche albania, oferta makina per shitje shqiperi ,makina ne shitje ne shqiperi, makina ne shitje, makina ne shitje okazion, makina ne shitje ne gjermani, makina blej makina, makina ne shitje gjermani, makina gjermane ne shitje, ford albania, pjese kembimi te perdorura, pjese kembimi kadiu, pjese kembimi per makina benz

Më të lexuarat

To Top
Evolve Web Agency Evolve Web Agency