La Liga

Shënon sërish Suarez, Atletico Madrid triumfon në transfertën ndaj Celta Vigos

Pas dy barazimesh radhazi pa gola, Atletico e Madridit u rikthye te suksesi në kampionat, teksa ia doli të triumfojë mes vuajtjesh, me shifrat 0-2 në transfertën e vështirë ndaj Celta Vigos.

“Los Colchoneros” zhbllokuan sfidën që në minutën e gjashtë të takimit, kur Luis Suarez dërgoi topin në rrjetë, pasi u shërbye saktë në qendër të zonës nga ana e mbrojtësit spanjoll Manuel Sanchez.

Sfida mbeti e mbërthyer për minuta të tëra në rezultatin 0-1, teksa Celta e shtoi ndjeshëm presionin dhe i shkoi disa herë pranë golit të barazimit, por në minutën e pestë shtesë, ishte Yanick Carrasco që shënoi golin e dytë për Atleticon.

Me këtë fitore, skuadra e drejtuar nga Diego Simeone shkon në kuotën e 8 pikëve, me dy fitore dhe dy barazime, teksa ka shënuar 8 gola dhe ka pësuar vetëm një.

Autostop Albania, tregu i makinave me i madh per makina ne shitje ne shqiperi, makina ne shitje, makina me qera ,kerkoj makine, kerkoj makina, makina ne shitje, shes blej makina, servis makinash,makina ne shitje,autostop makina, makina ne shitje, kerkoj makine,kerkoj makina okazion,karrotrec, makina.

autostop.al

makina ne shitje, makina me qera, servise, pjese kembimi, tregtar makinash,kerkoj makina,tregu i makinave ,tregu makinave shqiperi,tregu makinave,autostop albania,porsche cayenne me qera, makina per shitje ne tirane,auto a1 albania, auto a1 tirane, shes makina, auto shitje hertz albania makina ne shitje shijak, shes blej, porsche albania, oferta makina per shitje shqiperi ,makina ne shitje ne shqiperi, makina ne shitje, makina ne shitje okazion, makina ne shitje ne gjermani, makina blej makina, makina ne shitje gjermani, makina gjermane ne shitje, ford albania, pjese kembimi te perdorura, pjese kembimi kadiu, pjese kembimi per makina benz

Më të lexuarat

To Top
Evolve Web Agency Evolve Web Agency