Serie A

Gjykatësi sportiv nuk merr asnjë masë, por sherri Conte-Agnelli shkon në prokurori!

Ashtu si zënka mes Ibrahimovic dhe Lukakut edhe konfrontimi në distancë mes Antonio Contes dhe presidentit të Juventusit Andrea Agnelli mund të hetohet nga prokuroria e Federatës italiane të Futbollit e cila mund të marrë masa duke dënuar dy protagonistët. Megjithatë gjithçka rreth kësaj çështjeje do të varet nga raporti i gjyqtarit të 4-t i cili ka parë gjithçka nga afër. Në rast se ai e ka vendosur në raportin e ndeshjes, FIGC pritet të nisë këtë të enjte shqyrtimin e çështjes për të dalë në një vendim përfundimtar, që varion nga paralajmërimi, deri në pezullim për disa ndeshje, diçka që do i rëndonte më shumë Contes. Nga ajo që dëgjoi gjyqtari i katërt javë më parë u dënuan Paratici dhe Nedved. Në rast se gjyqtari vendos të mos e rendisë në protokoll këtë çështje, prokurori i FIGC ka të drejtë të ndërhyjë për një shtesë të mëtejshme të hetimeve. Për gishtin e mesit që i drejtoi Agnellit, ku u kap edhe nga kamerat, Antonio Conte rrezikon shumë, pasi ndryshe nga ajo e Agnellit mungesa e tij mund të ndihet më tepër.

Autostop Albania, tregu i makinave me i madh per makina ne shitje ne shqiperi, makina ne shitje, makina me qera ,kerkoj makine, kerkoj makina, makina ne shitje, shes blej makina, servis makinash,makina ne shitje,autostop makina, makina ne shitje, kerkoj makine,kerkoj makina okazion,karrotrec, makina.

autostop.al

makina ne shitje, makina me qera, servise, pjese kembimi, tregtar makinash,kerkoj makina,tregu i makinave ,tregu makinave shqiperi,tregu makinave,autostop albania,porsche cayenne me qera, makina per shitje ne tirane,auto a1 albania, auto a1 tirane, shes makina, auto shitje hertz albania makina ne shitje shijak, shes blej, porsche albania, oferta makina per shitje shqiperi ,makina ne shitje ne shqiperi, makina ne shitje, makina ne shitje okazion, makina ne shitje ne gjermani, makina blej makina, makina ne shitje gjermani, makina gjermane ne shitje, ford albania, pjese kembimi te perdorura, pjese kembimi kadiu, pjese kembimi per makina benz

Më të lexuarat

To Top
Evolve Web Agency Evolve Web Agency