Connect with us

Hi, what are you looking for?

Itali

Shevchenko: Merkato? Maldini do bëjë gjithçka për të forcuar ekipin, Leao i rëndësishëm

Legjenda e Milanit, Andriy Shevchenko ka folur së fundmi për merkaton e “Djallit” dhe për sulmuesin Rafael Leao.

Në një komunikim me mediet italiane, ukrainasi u shpreh se Leao është një lojtarë shumë i rëndësishëm, ndërsa deklaroi se ka besim që Maldini do bëjë një merkato të mirë për të përforcuar skuadrën.

Lexo edhe:

“Leao është një lojtar i rëndësishëm, le të shpresojmë se ai do të qëndrojë, kam lexuar që Paolo Maldini tha se ai do të qëndrojë. Rafael mund të rritet edhe më shumë. Paolo do të bëjë gjithçka për të forcuar ekipin bashkë me Massara, duhet të besosh tek ata”-tha Shevchenko.

Lajme të tjera

Kombëtare

Emisioni Analizë Kuq e Zi, nën moderimin e Sokol xhihanit, publikoi sipas statistikave atë që konsiderohet si formacioni më i mirë i mundshëm i...

Kategoria Superiore

Tirana vijon përgatitjet për të kompletuar skuadrën në prag të turit eliminator të Conference League, teksa pas konfirmimit të trajnerit Orges Shehi në pankinë,...

Kombëtare

Shqipëria e minifutbollit shkruan historinë në Essen të Gjermanisë, duke e kaluar për herë të parë fazën e grupeve. Kuqezinjtë e trajnerit Irtan Sejko...

Featured

Lionel Messi refuzon Barcelonën. Ylli argjentinas ka marrë vendimin final për të ardhemn e tij, teksa ka zgjedhur të transferohet në Shtetet e Bashkuara...