Bundesliga

Shfaqet pas 22 ditësh futbollisti i zhdukur i Augsburgut!

Çudirat në futboll janë nga më të ndryshmet dhe natyrisht, nuk kanë fund. Rasti i radhës vjen nga Gjermania, ku lojtari i Augsburgut, Caiuby ishte i zhdukur prej 22 ditësh.Braziliani, mori leje në klub në fillim të vitit për arsye personale dhe nuk u shfaq më që nga ajo ditë. Klubi gjerman e kërkonte prej kohësh, por 30-vjeçari nuk gjendej gjëkundi, të paktën deri një natë më parë.

Mbrëmjen e kaluar, Caiuby u filmua, teksa po pinte dhe po kërcente në një klub nate. Braziliani e kuptoi situatë dhe tentoi që të detyronte djaloshin që e filmoi për të fshirë videon, por nuk ia arriti. Ditën e sotme, pamjet kanë bërë xhiron e rrjeteve sociale dhe tashmë pritet vendimi që do të marrë Augsburgu.

Autostop Albania, tregu i makinave me i madh per makina ne shitje ne shqiperi, makina ne shitje, makina me qera ,kerkoj makine, kerkoj makina, makina ne shitje, shes blej makina, servis makinash,makina ne shitje,autostop makina, makina ne shitje, kerkoj makine,kerkoj makina okazion,karrotrec, makina.

autostop.al

makina ne shitje, makina me qera, servise, pjese kembimi, tregtar makinash,kerkoj makina,tregu i makinave ,tregu makinave shqiperi,tregu makinave,autostop albania,porsche cayenne me qera, makina per shitje ne tirane,auto a1 albania, auto a1 tirane, shes makina, auto shitje hertz albania makina ne shitje shijak, shes blej, porsche albania, oferta makina per shitje shqiperi ,makina ne shitje ne shqiperi, makina ne shitje, makina ne shitje okazion, makina ne shitje ne gjermani, makina blej makina, makina ne shitje gjermani, makina gjermane ne shitje, ford albania, pjese kembimi te perdorura, pjese kembimi kadiu, pjese kembimi per makina benz

Më të lexuarat

To Top
Evolve Web Agency Evolve Web Agency