IPKO Superliga

Shitja e biletave, Prishtina marrëveshje me agjencinë “Lidra”

Klubi i Prishtinës dhe agjencia e marketingut “Lidra” kanë arritur marrëveshje njëvjeçare për shpërndarjen dhe shitjen e biletave për ndeshjet e skuadrës kryeqytetase. Marrëveshja hy në fuqi që për ndeshjen e radhës në IPKO Superligën e Kosovës.

Biletat për ndeshjen me Llapin (3 euro: Lindje dhe Veri për tifozët mysafirë; 5 euro në Perëndim, 15 VIP), dalin në shitje në ditën e ndeshjes nga ora 13:00 në katër pika të caktuara, si para zyrave të klubit (tribuna jugore), sheshi “Zahir Pajaziti”, para pallatit të sporteve dhe pranë Ambasadës së Kroacisë.

 

 

Autostop Albania, tregu i makinave me i madh per makina ne shitje ne shqiperi, makina ne shitje, makina me qera ,kerkoj makine, kerkoj makina, makina ne shitje, shes blej makina, servis makinash,makina ne shitje,autostop makina, makina ne shitje, kerkoj makine,kerkoj makina okazion,karrotrec, makina.

autostop.al

makina ne shitje, makina me qera, servise, pjese kembimi, tregtar makinash,kerkoj makina,tregu i makinave ,tregu makinave shqiperi,tregu makinave,autostop albania,porsche cayenne me qera, makina per shitje ne tirane,auto a1 albania, auto a1 tirane, shes makina, auto shitje hertz albania makina ne shitje shijak, shes blej, porsche albania, oferta makina per shitje shqiperi ,makina ne shitje ne shqiperi, makina ne shitje, makina ne shitje okazion, makina ne shitje ne gjermani, makina blej makina, makina ne shitje gjermani, makina gjermane ne shitje, ford albania, pjese kembimi te perdorura, pjese kembimi kadiu, pjese kembimi per makina benz

Më të lexuarat

To Top
Evolve Web Agency Evolve Web Agency