La Liga

Shkarkimi i Koemanit jo para së dielës, do të jetë në stol kundër Levantes

Barcelona nuk planifikon ta shkarkojë Ronald Koemanin para ndeshjes së ditës së diel, kundër Levante (16:15). Holandezi do të vijojë përgatitjet për sfidën e kësaj fundjave, kështu që nuk pritet asnjë lajm në lidhje me të ardhmen e tij në dy ditët e ardhshme. Barazimi në Cádiz shërbeu për të shtuar pakënaqësitë për trajnerin dhe nuk la askënd të lumtur.

Siç është raportuar disa ditë më parë, Xavi Hernández mbetet kandidati kryesor për të zëvendësuar Koemanin. Gjithsesi, vendimi për shkarkimin e mundshëm të holandezit do të merret javën e arshdhme.

Autostop Albania, tregu i makinave me i madh per makina ne shitje ne shqiperi, makina ne shitje, makina me qera ,kerkoj makine, kerkoj makina, makina ne shitje, shes blej makina, servis makinash,makina ne shitje,autostop makina, makina ne shitje, kerkoj makine,kerkoj makina okazion,karrotrec, makina.

autostop.al

makina ne shitje, makina me qera, servise, pjese kembimi, tregtar makinash,kerkoj makina,tregu i makinave ,tregu makinave shqiperi,tregu makinave,autostop albania,porsche cayenne me qera, makina per shitje ne tirane,auto a1 albania, auto a1 tirane, shes makina, auto shitje hertz albania makina ne shitje shijak, shes blej, porsche albania, oferta makina per shitje shqiperi ,makina ne shitje ne shqiperi, makina ne shitje, makina ne shitje okazion, makina ne shitje ne gjermani, makina blej makina, makina ne shitje gjermani, makina gjermane ne shitje, ford albania, pjese kembimi te perdorura, pjese kembimi kadiu, pjese kembimi per makina benz

Më të lexuarat

To Top
Evolve Web Agency Evolve Web Agency