Bundesliga

Shkëlqejnë sulmuesit, Bayerni rimerr kreun!

Bayern Munich ngjitet sërish në krye të Bundesligës. Bavarezët e Hansi Flick e humbën vetëm për pak orë vendin e parë sepse mesditën e kësaj të diele në kuadër të javës së 22-të të Bundesligës fituan me shifrat e thella 1-4 në fushën e Koln. Në këtë diferencën e bëri treshja sulmuese e Bayernit me Gnabry-n që realizoi dy herë ndërkohë që realizuan fillimisht në 5 minutat e para edhe Leëandoëski e Coman. Pas vetëm 12 minutash, Bayerni kryesonte 0-3 dhe ky takim mori drejtim që në çerek-orëshin e parë të lojës. Golit e nderit për Koln e shënoi Uth në minutën e 72-të vetëm 6 minuta pasi Gnabry i kishte çuar shifrat në 0-4. Me këtë fitore Bayerni u ngjit në kuotën e 46 pikëve, 1 më shumë se Leipzig dhe 4 më tepër se Dortmund i vendit të tretë.

Autostop Albania, tregu i makinave me i madh per makina ne shitje ne shqiperi, makina ne shitje, makina me qera ,kerkoj makine, kerkoj makina, makina ne shitje, shes blej makina, servis makinash,makina ne shitje,autostop makina, makina ne shitje, kerkoj makine,kerkoj makina okazion,karrotrec, makina.

autostop.al

makina ne shitje, makina me qera, servise, pjese kembimi, tregtar makinash,kerkoj makina,tregu i makinave ,tregu makinave shqiperi,tregu makinave,autostop albania,porsche cayenne me qera, makina per shitje ne tirane,auto a1 albania, auto a1 tirane, shes makina, auto shitje hertz albania makina ne shitje shijak, shes blej, porsche albania, oferta makina per shitje shqiperi ,makina ne shitje ne shqiperi, makina ne shitje, makina ne shitje okazion, makina ne shitje ne gjermani, makina blej makina, makina ne shitje gjermani, makina gjermane ne shitje, ford albania, pjese kembimi te perdorura, pjese kembimi kadiu, pjese kembimi per makina benz

Më të lexuarat

To Top
Evolve Web Agency Evolve Web Agency