Gossip

Shkëlqen edhe në kohë pandemie, motra e Schick “ndez” rrjetet sociale (foto)

Motra e sulmuesi çek Patrick Schick vijon të jetë protagoniste në rrjetet sociale, ndërsa që prej kohës kur futbollisti u transferuar te Roma, fama e saj ka ardhur në ngritje të vazhdueshme dhe tashmë numëron një numër mjaft të lartë ndjekësish në rrjetet sociale.

Kristyna Schickova poston vazhdimisht foto “shumë të nxehta” në Instagramin e saj, ndërsa jo rrallë është bërë pjesë edhe e fushatave publicitare të kompanive të modës, prej të cilave ka përfituar shuma goxha të majme.

Autostop Albania, tregu i makinave me i madh per makina ne shitje ne shqiperi, makina ne shitje, makina me qera ,kerkoj makine, kerkoj makina, makina ne shitje, shes blej makina, servis makinash,makina ne shitje,autostop makina, makina ne shitje, kerkoj makine,kerkoj makina okazion,karrotrec, makina.

autostop.al

makina ne shitje, makina me qera, servise, pjese kembimi, tregtar makinash,kerkoj makina,tregu i makinave ,tregu makinave shqiperi,tregu makinave,autostop albania,porsche cayenne me qera, makina per shitje ne tirane,auto a1 albania, auto a1 tirane, shes makina, auto shitje hertz albania makina ne shitje shijak, shes blej, porsche albania, oferta makina per shitje shqiperi ,makina ne shitje ne shqiperi, makina ne shitje, makina ne shitje okazion, makina ne shitje ne gjermani, makina blej makina, makina ne shitje gjermani, makina gjermane ne shitje, ford albania, pjese kembimi te perdorura, pjese kembimi kadiu, pjese kembimi per makina benz

Më të lexuarat

To Top
Evolve Web Agency Evolve Web Agency