Connect with us

Hi, what are you looking for?

Sport

Shkëlqen Lara Colturi, një tjetër rezultat fantastik për skiatoren e Shqipërisë

Një tjetër rezultat i shkëlqyer i Lara Colturit në ndalesën e Jasnes në Kupën e Botës. Ajo arrin të renditet e 13-ta në Giant Sllalom në një garë mjaft të luftuar. Nesër Lara do të jetë përsëri në garë në Jasna, por këtë herë në disiplinën e Slallomit.

Lexoni edhe:

Lara po “abonohet” kështu me top 15 dhe konsolidon pozicionin e saj në renditjen e përgjithshme dhe përligj çdo gare e më shume parashikimet si një talent i Skive Botërore.

Lajme të tjera

Champions League

Manchester City dështoi te penalltitë përballë Realit të Madridit, duke i thënë lamtumirë Champions League. Rrugëtimi i kampionëve në fuqi u mbyll në çerekfinale,...

Eredivisie

Lajm i keq për tifozët e Vitesses, skuadër e Eredivisies. Përmes një njoftimi zyrtar për shtyp, KNVB (d.m.th. Federata Holandeze e Futbollit) njoftoi se...

Serie A

Mesfushori i Interit, Hakan Calhanoglu ka dhënë një intervistë për faqen humoristike sportive “Gli Autogol”, ku ka rrëfyer dhe aspekte të tjera të shokëve...

Featured

Aksionet e familjes Halili te Tirana dalin në shitje. Zyra e Përmbarimit privat Albase ka shpallur daljen në ankand të 66% të aksioneve të...