Merkato

Shkëlqeu me 3-golësh në miqësore, edhe Sassuolo kërkon Rey Manajn!

Paraqitja fantastike në miqësoren ndaj Gimnastic ka bërë që drejtuesit e Barcelonës të rimendohen në lidhje me të ardhmen e Rey Manajt. Sulmuesi shqiptar i cili shkëlqeu me një tregolësh me ekipin e parë të Barçës në miqësoren ndaj modestëve të Nastic, mund edhe të qëndrojë te blaugranat gjithmonë nëse nga katalanasit largohen emra si Griezmann apo Braithëaite në këtë merkato dhe nëse kjo ndodh atëherë për Manajn do të kishte më shumë hapësira. Megjithatë ofertat për sulmuesin e kombëtares shqiptare nuk mungojnë teksa përveç portugezëve të Famalicaos në garë për të firmosur me sulmuesin lushnjar në formë huazimi është futur edhe Sassuolo që do të ishte një opsion i mirë për të ardhmen e Manajt, por tashmë topi kalon te Barcelona që i duhet të vendosë.

Autostop Albania, tregu i makinave me i madh per makina ne shitje ne shqiperi, makina ne shitje, makina me qera ,kerkoj makine, kerkoj makina, makina ne shitje, shes blej makina, servis makinash,makina ne shitje,autostop makina, makina ne shitje, kerkoj makine,kerkoj makina okazion,karrotrec, makina.

autostop.al

makina ne shitje, makina me qera, servise, pjese kembimi, tregtar makinash,kerkoj makina,tregu i makinave ,tregu makinave shqiperi,tregu makinave,autostop albania,porsche cayenne me qera, makina per shitje ne tirane,auto a1 albania, auto a1 tirane, shes makina, auto shitje hertz albania makina ne shitje shijak, shes blej, porsche albania, oferta makina per shitje shqiperi ,makina ne shitje ne shqiperi, makina ne shitje, makina ne shitje okazion, makina ne shitje ne gjermani, makina blej makina, makina ne shitje gjermani, makina gjermane ne shitje, ford albania, pjese kembimi te perdorura, pjese kembimi kadiu, pjese kembimi per makina benz

Më të lexuarat

To Top
Evolve Web Agency Evolve Web Agency