Serie A

Shkëlqeu ndaj Barçës, Spalletti zbulon vlerën e Skriniar!

Milan Skriniar tregoi edhe njëherë tjetër se është një nga mbrojtësit më të mirë në qarkullim, me paraqitjen fantastike ndaj Barcelonës në Champions. Interi ka gati një kontratë të re me pagë dukshëm të përmirësuar për të blinduar mbrojtësin sllovak, por ofertat në drejtim të shtatlartit nga klubet e mëdha europiane nuk mungojnë. Janarin e kaluar ziklatrit refuzuan 65 milionë euro nga Manchester City për 23-vjeçarin ndërsa në verë 75 milionë euro nga United, pasi siç e tha edhe trajneri Spalletti në konferencën për shtyp pas sfidës ndaj blaugranave Skriniar për Interin vlen 100 milionë euro dhe nëse shitet me këtë shifër sllovaku do të bëhej mbrojtësi më i shtrenjtë në historinë e futbollit duke kaluar edhe Virgil Van Dijk. Madje Spalletti përdori edhe tonet e humorit kur u pyet nga gazetarët sesa vlen Skriniar pas paraqitjes mbresëlënëse që bëri ky i fundit ndaj Barçës.” 100 milionë euro, por të isha te Barcelona do paguaja 120 milionë euro dhe do thosha 20 milionëshi është bakshish, ndërsa po të isha te Reali do paguaja 140 milionë dhe do lija 40 milionë euro bakshish”, deklaroi Luciano Spalletti.

Autostop Albania, tregu i makinave me i madh per makina ne shitje ne shqiperi, makina ne shitje, makina me qera ,kerkoj makine, kerkoj makina, makina ne shitje, shes blej makina, servis makinash,makina ne shitje,autostop makina, makina ne shitje, kerkoj makine,kerkoj makina okazion,karrotrec, makina.

autostop.al

makina ne shitje, makina me qera, servise, pjese kembimi, tregtar makinash,kerkoj makina,tregu i makinave ,tregu makinave shqiperi,tregu makinave,autostop albania,porsche cayenne me qera, makina per shitje ne tirane,auto a1 albania, auto a1 tirane, shes makina, auto shitje hertz albania makina ne shitje shijak, shes blej, porsche albania, oferta makina per shitje shqiperi ,makina ne shitje ne shqiperi, makina ne shitje, makina ne shitje okazion, makina ne shitje ne gjermani, makina blej makina, makina ne shitje gjermani, makina gjermane ne shitje, ford albania, pjese kembimi te perdorura, pjese kembimi kadiu, pjese kembimi per makina benz

To Top
Evolve Web Agency Evolve Web Agency