Futboll

Shkëlqeu ndaj Liverpoolit, ja nota që i japin mediat ndërkombëtare Gjimshitit!

Atalanta bëri goditjen e madhe mbrëmjen e të mërkurës duke nderuar futbollin italian me fitoren 0-2 që arriti brenda në Anfield Road përballë Liverpoolit. Për këtë një meritë të madhe e ka edhe futbollisti i kombëtares shqiptare Berat Gjimshiti, i cili ishte thjeshtë fantastik në qëndër të prapavijës. Ylli i kombëtares sonë dhuroi një paraqitje të shkëlqyer mbrëmë, duke mos lënë aspak hapësira në zonën e tij në difensive. Edhe mediat prestigjioze sportive të njohura e vlerësojnë lart paraqitjen e mbrojtësit, me Europsport, që e i vendos notën 6.5 dhe i jep meritat e bllokimit të Mohamed Salah.

“Nota 6.5. Filloi ndeshjen me disa topa të gabuar, por më pas gjeti balancat e duhura edhe në aspektin emocional. Dhe nga ana e tij kalon Salah, por arrin ta kontrollojë mirë”, shkruhet në vlerësimin e Eurosport për Gjimshitin. Shtatlarti shqiptar është kthyer në një lider të vërtetë në mbrojtjen e Atalantës gjatë kësaj periudhe dhe sidomos në dy sezonet e fundit.

Autostop Albania, tregu i makinave me i madh per makina ne shitje ne shqiperi, makina ne shitje, makina me qera ,kerkoj makine, kerkoj makina, makina ne shitje, shes blej makina, servis makinash,makina ne shitje,autostop makina, makina ne shitje, kerkoj makine,kerkoj makina okazion,karrotrec, makina.

autostop.al

makina ne shitje, makina me qera, servise, pjese kembimi, tregtar makinash,kerkoj makina,tregu i makinave ,tregu makinave shqiperi,tregu makinave,autostop albania,porsche cayenne me qera, makina per shitje ne tirane,auto a1 albania, auto a1 tirane, shes makina, auto shitje hertz albania makina ne shitje shijak, shes blej, porsche albania, oferta makina per shitje shqiperi ,makina ne shitje ne shqiperi, makina ne shitje, makina ne shitje okazion, makina ne shitje ne gjermani, makina blej makina, makina ne shitje gjermani, makina gjermane ne shitje, ford albania, pjese kembimi te perdorura, pjese kembimi kadiu, pjese kembimi per makina benz

Më të lexuarat

To Top
Evolve Web Agency Evolve Web Agency