Merkato

Shkëlqeu ndaj Shqipërisë, Celik kërkohet nga Milani

Ndryshimi në stol nuk ndal drejtuesit e Milanit në merkato. Boban dhe Maldini po shikojnë mundësitë e përforcimit të mbrojtjes në merkaton e dimrit dhe goditja mund të vijë sërish nga Lille. Mehmet Zeki Celik është shënjestruar si përforcimi për krahun e djathtë të ekipit teksa 22-vjeçari që prej dy vitesh është bërë titullar i padiskutueshëm ndërkohë që luan edhe me kombëtaren turke. 20 milionë euro është kërkesa e Lille për mbrojtësin e ri i cili dy vite më parë u ble për vetëm 2,5 milionë euro nga Instambulspor.

Autostop Albania, tregu i makinave me i madh per makina ne shitje ne shqiperi, makina ne shitje, makina me qera ,kerkoj makine, kerkoj makina, makina ne shitje, shes blej makina, servis makinash,makina ne shitje,autostop makina, makina ne shitje, kerkoj makine,kerkoj makina okazion,karrotrec, makina.

autostop.al

makina ne shitje, makina me qera, servise, pjese kembimi, tregtar makinash,kerkoj makina,tregu i makinave ,tregu makinave shqiperi,tregu makinave,autostop albania,porsche cayenne me qera, makina per shitje ne tirane,auto a1 albania, auto a1 tirane, shes makina, auto shitje hertz albania makina ne shitje shijak, shes blej, porsche albania, oferta makina per shitje shqiperi ,makina ne shitje ne shqiperi, makina ne shitje, makina ne shitje okazion, makina ne shitje ne gjermani, makina blej makina, makina ne shitje gjermani, makina gjermane ne shitje, ford albania, pjese kembimi te perdorura, pjese kembimi kadiu, pjese kembimi per makina benz

Më të lexuarat

To Top
Evolve Web Agency Evolve Web Agency