Eredivisie

Shkëlqeu sezonin e kaluar, Ajaxi shpërblen Donny Van de Beek

Donny Van de Beek ishte një nga emrat më të përfolur në merkaton e verës me klube të mëdha që treguan interes për talentin e Ajax dhe pavarësisht se qëndroi në Eredivisie është Real Madrid që insiston ta afrojë në merkaton e dimrit ose për sezonin e ardhshëm. Gjithsesi drejtuesit duke parë edhe sezonin e shkëlqyer të mesfushorit kanë vendosur të përmirësojnë kontratën e tij jo në kohëzgjatje pasi skadon në vitin 2022 por në përmirësimin e ndjeshëm të pagës, diçka e merituar prej Van De Beek.

 

Autostop Albania, tregu i makinave me i madh per makina ne shitje ne shqiperi, makina ne shitje, makina me qera ,kerkoj makine, kerkoj makina, makina ne shitje, shes blej makina, servis makinash,makina ne shitje,autostop makina, makina ne shitje, kerkoj makine,kerkoj makina okazion,karrotrec, makina.

autostop.al

makina ne shitje, makina me qera, servise, pjese kembimi, tregtar makinash,kerkoj makina,tregu i makinave ,tregu makinave shqiperi,tregu makinave,autostop albania,porsche cayenne me qera, makina per shitje ne tirane,auto a1 albania, auto a1 tirane, shes makina, auto shitje hertz albania makina ne shitje shijak, shes blej, porsche albania, oferta makina per shitje shqiperi ,makina ne shitje ne shqiperi, makina ne shitje, makina ne shitje okazion, makina ne shitje ne gjermani, makina blej makina, makina ne shitje gjermani, makina gjermane ne shitje, ford albania, pjese kembimi te perdorura, pjese kembimi kadiu, pjese kembimi per makina benz

Më të lexuarat

To Top
Evolve Web Agency Evolve Web Agency