Kategoria Superiore

Shkëmbi: Fitore që vlen shumë, për Europën duhen përforcime!

I kënaqur për fitoren pasi Europa tashmë është më afër për Teutën e tij, trajneri i durrsakëve Bledi Shkëmbi e analizoi kështu në intervistën për Supersport fitoren 2-0 ndaj Partizanit.

“Kryesorja është që morëm 3 pikët.Gjatë gjithë javës kemi punuar për të qenë seriozë. Ndeshjet e tjera dolën ashtu siç na interesonte. Gjithsesi ka edhe 2 ndeshje të tjera”.

Përshëndetja e Partizanit…

Personalisht mendoj që kampionët duhet të respektohen. Ato 90 minuta mund të jenë luftë, por për mendimin tim, aty ka mbaruar çdo gjë. Partizani e meritonte, është ekipi kampion, të gjithë ne duhet ta respektojmë.

Ecuria në javët e fundit…

Jam i bindur që do të vazhdojmë me rezultatet pozitive. Kemi kaluar problemin psikologjik. E kaluam duke u stërvitur shumë, por edhe me fat. Gjithmonë për të kaluar një situatë të vështirë në futboll të duhet edhe pak fat. Në këtë ndeshje e kemi pasur.

Pikat e dobëta dhe të forta të skuadrës…

Kemi dhe 2 ndeshje shumë të vështira për të luajtur, duhet të mbarojmë edhe këto 2 ndeshje, më pas klubi do të mundohet të bëjë afrimet e duhura për të qenë sa më të fortë në kupat e Europës.

Autostop Albania, tregu i makinave me i madh per makina ne shitje ne shqiperi, makina ne shitje, makina me qera ,kerkoj makine, kerkoj makina, makina ne shitje, shes blej makina, servis makinash,makina ne shitje,autostop makina, makina ne shitje, kerkoj makine,kerkoj makina okazion,karrotrec, makina.

autostop.al

makina ne shitje, makina me qera, servise, pjese kembimi, tregtar makinash,kerkoj makina,tregu i makinave ,tregu makinave shqiperi,tregu makinave,autostop albania,porsche cayenne me qera, makina per shitje ne tirane,auto a1 albania, auto a1 tirane, shes makina, auto shitje hertz albania makina ne shitje shijak, shes blej, porsche albania, oferta makina per shitje shqiperi ,makina ne shitje ne shqiperi, makina ne shitje, makina ne shitje okazion, makina ne shitje ne gjermani, makina blej makina, makina ne shitje gjermani, makina gjermane ne shitje, ford albania, pjese kembimi te perdorura, pjese kembimi kadiu, pjese kembimi per makina benz

Më të lexuarat

To Top
Evolve Web Agency Evolve Web Agency