Shkëmbi i jep të drejtë tifozëve: Skuadra ka burra, ndjesi e veçantë përballja me Arapin

Trajneri i Dinamos, Bledi Shkëmbi ka dalë në konferencë për shtyp teksa ka folur për ndeshjen e nesërme në kampionat ndaj Teutës. Kryeqytetasit vijnë pas atij zhgënjimi në Laç, ku pësuan një disfatë me pesë gola dhe iu duhet të reagojnë me patjetër. Tekniku Shkëmbi u shpreh se në ekipin e tij nuk mungojnë karakteret … Vazhdoni me leximin e Shkëmbi i jep të drejtë tifozëve: Skuadra ka burra, ndjesi e veçantë përballja me Arapin