Abissnet Superiore

Shkëmbi: Më pëlqeu përqendrimi i skuadrës, komplimente Haxhiut

Trajneri i Dinamos, Bledi Shkëmbi, përgëzoi futbollistët e tij për këtë sukses në Korçë pas humbjes me Vllazninë, që ai thotë se u dramatizua shumë.

“Jam trajner, dua gjithmonë të fitoj. Pas atyre rezultateve jo të mira, është normale që skuadra të kalojë një javë të vështirë. Jemi munduar të gjithë bashkë, duke pasur besim, për të harruar atë humbje të thellë që nuk e pashë aq të zezë. U munduam të mos humbnim përqendrimin. Kjo më pëlqeu më shumë.

Nuk më pëlqen që kur kam mungesa të shfajësohem, kemi pasur probleme me lojtarë të dëmtuar. Sot ishte dita e Haxhiut dhe unë dua t’i bëj komplimente. Sot, në mëngjes, është vendosur që të luajë pa bërë asnjë seancë taktike.”

Autostop Albania, tregu i makinave me i madh per makina ne shitje ne shqiperi, makina ne shitje, makina me qera ,kerkoj makine, kerkoj makina, makina ne shitje, shes blej makina, servis makinash,makina ne shitje,autostop makina, makina ne shitje, kerkoj makine,kerkoj makina okazion,karrotrec, makina.

autostop.al

makina ne shitje, makina me qera, servise, pjese kembimi, tregtar makinash,kerkoj makina,tregu i makinave ,tregu makinave shqiperi,tregu makinave,autostop albania,porsche cayenne me qera, makina per shitje ne tirane,auto a1 albania, auto a1 tirane, shes makina, auto shitje hertz albania makina ne shitje shijak, shes blej, porsche albania, oferta makina per shitje shqiperi ,makina ne shitje ne shqiperi, makina ne shitje, makina ne shitje okazion, makina ne shitje ne gjermani, makina blej makina, makina ne shitje gjermani, makina gjermane ne shitje, ford albania, pjese kembimi te perdorura, pjese kembimi kadiu, pjese kembimi per makina benz

Më të lexuarat

To Top
Evolve Web Agency Evolve Web Agency