Connect with us

Hi, what are you looking for?

Futboll

Shkëmbim me Correa te Inter, agjenti i Depay: Ja si qëndron e vërteta!

Së fundmi në medie janë duke qarkulluar lajme për transferimin e Memphis Depay te Inter, në formë shkëmbimi me Correa.

Duke sqaruar këtë situatë, agjenti i holandezit, Sebastien Ledure, theksoi se një gjë e tillë nuk është e vërtetë.

Nuk ka negociata për transferimin e Memphis te Interi. Unë mund t’i mohoj të gjitha këto zëra. Nuk është një mundësi që ne po e diskutojmë”-deklaroi ai.

Lajme të tjera

Legjionarët

Mirlind Daku është kthyer në një nga lojtarët më të rëndësishëm të Rubin Kazan. Sulmuesi kuqezi u transferua gjatë verës tek skuadra ruse ku...

Spanjë

Xavi Hernandez do të largohet nga Barcelona në përfundim të këtij sezoni dhe tashmë presidenti Laporta është duke menduar për zëvendësuesin e trajnerit. Sipas...

Lajme

Joachim Löw, kampion botë në krye të Gjermanisë në Brazil 2014, është pa punë që nga viti 2021, kur u largua nga përfaqësuesja gjermane....

Angli

Trajneri i Brighton, Roberto De Zerbi flet për të ardhmen e tij, e cila është një nga temat më të nxehta të ditëve të...