Miqesore

Shkëndija e Tetovës e mbyll me humbje fazën në Slloveni

Shkëndija e Tetovës e mbyll me humbje fazën përgatitore në Slloveni. Në testin e fundit miqësor në tokën slloveve, kuqezinjtë tetovarë u mposhtën 3-0 nga Zorya Luhansk, çka tregoi se formacioni i drejtuar nga Qatip Osmani ka ende për të rregulluar, sidomos në fazën mbrojtëse, para përballjes me Kalju të Estonisë në takimin e vajtjes të raundit të parë kualifikues të Championsit.

Skuadra Ukrainase rezultoi “kockë e fortë” që në minutat e parë, duke kaluar në epërsi që në minutën e 19-të me Kochergin.

Kuqezinjtë u munduan të shmangnin humbjen në fraksionin e dytë, por u ndëshkuar edhe më dy gola të tjerë në minutat e fundit, me autorë Shalfeev dhe Gromov.

Autostop Albania, tregu i makinave me i madh per makina ne shitje ne shqiperi, makina ne shitje, makina me qera ,kerkoj makine, kerkoj makina, makina ne shitje, shes blej makina, servis makinash,makina ne shitje,autostop makina, makina ne shitje, kerkoj makine,kerkoj makina okazion,karrotrec, makina.

autostop.al

makina ne shitje, makina me qera, servise, pjese kembimi, tregtar makinash,kerkoj makina,tregu i makinave ,tregu makinave shqiperi,tregu makinave,autostop albania,porsche cayenne me qera, makina per shitje ne tirane,auto a1 albania, auto a1 tirane, shes makina, auto shitje hertz albania makina ne shitje shijak, shes blej, porsche albania, oferta makina per shitje shqiperi ,makina ne shitje ne shqiperi, makina ne shitje, makina ne shitje okazion, makina ne shitje ne gjermani, makina blej makina, makina ne shitje gjermani, makina gjermane ne shitje, ford albania, pjese kembimi te perdorura, pjese kembimi kadiu, pjese kembimi per makina benz

Më të lexuarat

To Top
Evolve Web Agency Evolve Web Agency